Ралі “сталінград-2021”: за рахунок чого заводська команда газ перемогла в командному заліку

17

Після сходу дениса кротова і костянтина жильцова на mini cooper, у володимира васильєва не залишилося серйозних конкурентів. Зрозуміло, що на ралі буває всяке — аварії, поломки, порвані колеса. Саме через колеса васильєв вибув цього року з марафону «шовковий шлях». Тому зараз досвідчений пілот їхав швидко, але акуратно. Для нього не було завдання вигравати етап, головне — не поламатися і зберегти лідерство.

– сьогодні нудні, швидкі у відсічення доріжки: прямо, наліво, прямо, направо — – прокоментував фінальний день змагань порталу “автовзгляд” володимир васильєв. – руліжні. Нас абсолютно не напружувало, що не виходили лідерами етапів, ми залишалися в топі і наша стратегія зіграла нам на руку…

В результаті володимир васильєв і олег упиренко на mini cooper зайняли перше місце в абсолютному заліку і категорії т1. А в заліку серійних автомобілів т2 кращими виявилися алдіс вілцанс з олександром горьковим на toyota lc200. Технічні проблеми переслідували лідерів категорії т3 (баггі). Двоє претендентів зійшли з траси і перемога впала в руки анастасії ніфонтової. Серйозна боротьба йшла в категорії r (»рейд спорт”). Кращим тут виявився екіпаж олексія ігнатова і євгена павлова на «газель nn» (команда «газ рейд спорт»).