Ми всі опинялися у такій ситуації. Ви намагаєтесь перевезти гору речей. Іноді просто: рюкзак. Можливо, навіть кішка. В інших випадках це катастрофа, яка ось-ось станеться. Ви намагаєтеся забрати занадто багато пакетів з магазину. Молоко проливається. Фрукти розчавлюються. Ви перевантажуєте свої руки. Це небезпечно. Ваше тіло не призначене для таких ваг.
Автомобілі стикаються з такою самою проблемою. Вантажівки. Позашляховики. Ми щодня перевозимо вантажі. Але навантаження двигуна та трансмісії призводить до зносу механічних частин. Водії ризикують себе та інших. Знання вантажопідйомності вашого автомобіля – це не просто математика. Це безпека.
Вантажопідйомність – це загальна вага, яку може нести автомобіль. Це включає вантаж. Це включає пасажирів. Перш ніж завантажувати все в багажник, пам’ятайте: люди також враховуються. Вам потрібно точно знати, скільки ви можете завантажити і скільки рейсів доведеться здійснити.
Розрахунок цього числа може здатися клопіткою справою. Але це не має бути так. Давайте розберемо математику.
Математика за вантажопідйомністю
Вам не потрібен рівень інженера. Вам потрібна наклейка. Шукайте Повну масу транспортного засобу (GVWR). Вона знаходиться на стійці дверей водія. Також вона вказана у посібнику з експлуатації. GVWR – це максимальна загальна вага, яку може витримати автомобіль. Це включає сам автомобіль. Плюс пасажирів. Плюс паливо. Плюс вантаж.
Щоб знайти вантажопідйомність, вам потрібні два числа. Перше – це GVWR. Друге – споряджена маса. Споряджена маса – це вага автомобіля зі стандартним обладнанням. Без пасажирів. Без вантажу. Просто автомобіль.
Відніміть споряджену масу з GVWR. Результат – ваша вантажопідйомність.
“Пасажири також вважаються частиною вантажопідйомності.”
Це число показує тверду межу. Якщо ви перевищите його, ви граєте з вогнем. Гальма працюватимуть неправильно. Шини можуть луснути. Підвіска може вийти з ладу. Ви можете скасувати гарантію.
Чому важлива наклейка
Багато хто ігнорує наклейку на дверній стійці. Вони дивляться номінальну масу причепа. Це інше число. Номінальна маса причепа призначена для буксирування. Вантажопідйомність – для перевезення. Плутанина між ними призводить до аварій.
Розглянемо пікап. Він може буксирувати 10000 фунтів. Але його вантажопідйомність може становити лише 2 000 фунтів. Якщо встановити важку зчіпку та завантажити носову частину причепа в кузов, ви можете миттєво перевищити цю межу на 2 000 фунтів. Задня підвіска прогнеться. Передня частина підніметься. Управління стане непередбачуваним.
Позашляховики складніші. Виробники prominently вказують номінальну масу причепа. Вантажопідйомність часто прихована. Але самі правила застосовуються. Пікап класу «Півтон» насправді не несе півтон. Сучасні вантажівки важчі. Вага порожнього автомобіля з’їдає частину бюджету вантажопідйомності.
Що враховується у межі?
Люди думають, що вантажопідйомність — це лише те, що вони пакують. Це негаразд. Кожен предмет додає вагу.
- Пасажири: Середній дорослий важить від 150 до 200 фунтів. Сім’я із чотирьох людей додає від 600 до 800 фунтів. Це вже враховано.
- Паливо: Повний бак бензину важить близько 6 фунтів на галон. Додати 15 галонів. Це 90
Визначте свою межу вантажопідйомності за допомогою простої математичної формули.
Вам потрібно всього два числа, щоб дізнатися, що ваш автомобіль може перевезти.
- Повна дозволена маса (GVWR – Gross Vehicle Weight Rating).
- Маса у спорядженому стані (Curb Weight).
Відніміть одне з іншого.
Результат – це ваша вантажопідйомність.
Це просто.
Що таке GVWR?
Повна дозволена маса (GVWR) – це не вага автомобіля.
Це максимальна вага, яку виробник заявляє як допустимий для цього транспортного засобу.
Це включає все.
Сам автомобіль.
Усі рідини.
Паливо.
Дизельне паливо.
Моторна олія.
Охолоджуюча рідина.
А також весь вантаж.
Пасажирів.
Інструменти.
Будь-які предмети, які ви завантажите.
Виробник розраховує це число.
Ви не повинні його вгадувати.
Де ви можете його знайти?
Перевірте посібник користувача.
Подивіться на дверний отвір.
Там є наклейка поряд із клямкою.
На ній вказано повну дозволену масу (GVWR).
Ви також можете перевірити онлайн бази даних.
Але наклейка є першоджерелом істини.
Що таке маса в спорядженому стані?
Маса у спорядженому стані – це вага автомобіля без вантажу.
Без пасажирів.
Без вантажу.
Але вона включає рідини.
Повний бензиновий бак.
Інші необхідні рідини.
Це базова вага.
Це не «суха» вага.
Це вага автомобіля, готового до подорожі.
Математика
Вантажопідйомність – це те, що залишається після віднімання маси в спорядженому стані з дозволеної повної маси (GVWR).
GVWR мінус маса в спорядженому стані дорівнює вантажопідйомність.
Ось приклад.
Допустимо, ваш автомобіль має повну дозволену масу (GVWR) 3500 фунтів.
Це 1588 кілограмів.
Його маса у спорядженому стані становить 3000 фунтів.
Це 1361 кілограм.
Виконайте віднімання.
3500±3000.
У вас лишається 500 фунтів.
Це 227 кілограмів.
Це і є ваша вантажопідйомність.
Завантажте більше цієї ваги.
І ви ризикуєте отримати ушкодження.
Або анулювати гарантію.
Або не пройти техогляд.
Математика не бреше.
Вантажопідйомність вантажівки
Чи впливає тип транспортного засобу?

Вантажопідйомність – це не універсальний показник. Вона різко змінюється залежно від «металевої скриньки», якою ви керуєте. Ви не стали б запихати довгі дошки 2×4 в хетчбек для ремонту будинку. І навпаки, вам не потрібен напівпричіп 8 класу для перевезення тижневого запасу продуктових пакетів. Різниця має значення, тому що «вантажопідйомність» означає зовсім різне для пікапа та для седана.
У Сполучених Штатах можливості вантажопідйомності вантажівок безпосередньо пов’язані з тим, як уряд класифікує максимальний рейтинг повної маси транспортного засобу (GVWR). Цей рейтинг є межею. Це абсолютна межа того, що шасі, підвіска та шини можуть витримати при повному завантаженні.
Федеральне управління автомобільних доріг ділить ці рейтинги на вісім різних класів. Розуміння того, де ваша вантажівка знаходиться в цій ієрархії, допомагає визначити, що саме вам дозволено завантажувати в кузов.
Вісім класів ваги вантажівок
Уряд США не просто вгадує ці цифри. Це жорсткі обмеження на основі інженерних стандартів. Ось як розподіляється GVWR:
| Клас ваги Максимальний GVWR
| :— | :— |
| Клас 1 | 6 000 фунтів (2722 кг) |
| Клас 2 | 10 000 фунтів (4536 кг) |
| Клас 3 | 14 000 фунтів (6350 кг) |
| Клас 4 | 16 000 фунтів (7258 кг) |
| Клас 5 | 19 500 фунтів (8 845 кг) |
| Клас 6 | 26 000 фунтів (11 793 кг) |
| Клас 7 | 33 000 фунтів (14 969 кг) |
| Клас 8 | Понад 33 000 фунтів |
Варто зазначити, що Клас 8 – це не фіксоване число. Це категорія для всього, що важче за межу Класу 7. Це ваші великі тягачі. Тяжковози.
Легкі, середні та важкі вантажівки
Міністерство транспорту США (DOT) спрощує цю сітку до трьох ширших операційних категорій. Ця класифікація часто визначає вимоги до ліцензування та графіки технічного обслуговування, а не тільки те, що ви можете перевозити.
Вантажівки легкої категорії
До них відносяться Класи 1 та 2. Це ваші стандартні пікапи та робочі фургони. Ford F-150 або Chevy Silverado 1500 зазвичай відносяться до 2 класу. Якщо ви купуєте споживчу вантажівку, це та категорія, в якій ви перебуватимете. Вантажопідйомність тут керована, але обмежена різницею між GVWR і масою спорядженого автомобіля.
Вантажівки середньої категорії
Класи 3-5. Ці автомобілі заповнюють розрив між споживчими пікапами та комерційними важковозами. Вони часто вимагають наявності комерційної ліцензії водія (CDL) залежно від штату, хоча це не завжди так. Вантажівки з суцільнометалевим кузовом, великі фургони для доставки та маршрутні автобуси належать до цієї категорії. Вантажопідйомність тут значно зростає, що дозволяє перевозити більш важкі та щільні вантажі, які пробили б підвіску 2-го класу.
Вантажники важкої категорії
Класи

Вантажопідйомність позашляховиків
Вам не обов’язково возити гравій, щоб дбати про вантажопідйомність. У седанів також є обмеження. Вони просто приховують їх краще за вантажівки. Ми не звертаємо уваги на вагу, доки підвіска не досягне межі ходу. Або поки що керованість не стане м’якою. Сімейна автоподорож здається комфортною, поки третя дитина не залазить у салон із рюкзаком, повним книг. Тоді ви бачите правду.
Виробники використовують стандартний математичний прийом. Вони припускають, що кожна людина важить 150 фунтів (68 кг). Сюди входить і ви. І дитина у бустері. І собака, якщо вона враховується у моделі розподілу ваги як пасажир. Це середнє значення. Ви можете важити 200 фунтів. Він може важити 120. Автомобіль не дбає про це. Про це дбає наклейка на дверному отворі.
Таким чином, порожнє заднє сидіння у п’ятимісному автомобілі – це не безкоштовний простір. Це резерв у 450 фунтів (204 кг). Ви можете заповнити його багажем. Охолоджуючі коробки. Кемпінгове спорядження. Просто не перевищуйте загальну максимальну масу автомобіля (GVWR). Це число – жорстка межа. Це максимальна вага, яку автомобіль може безпечно витримати. Все, що в ньому. Усі, хто в ньому. Все це разом.
Вантажопідйомність позашляховиків
Люди вважають позашляховики королями вантажопідйомності. Вони важкі. Вони сидять високо. Вони виглядають так, начебто можуть проковтнути холодильник. Але вага зростає разом із розміром. Велика рама означає важчий кузов. Двигун має бути більшим. Гальма мають бути потужнішими. Тому базова споряджена маса середньорозмірного позашляховика часто вища, ніж у повнорозмірного седана.
Не означає, що вантажопідйомність знижується. Зазвичай вона залишається на тому самому рівні або трохи збільшується. Але запас міцності скорочується. У вас менше місця для помилок до того, як шини почнуть верещати. Центр тяжкості вищий. Якщо ви завантажите позашляховик до краю, використовуючи багажники на даху та вантаж, ви маєте справу не лише з вагою. Ви маєте справу з динамікою.
“Більшість автомобільних виробників закладають 150 фунтів на кожну людину в кожному посадковому місці.”
Розглянемо типовий кросовер. Допустимо, його GVWR становить 5500 фунтів. Споряджена маса – 4200 фунтів. Ваша вантажопідйомність складає 1300 фунтів. Це звучить як багато. Поки що ви не врахуєте 200-фунтового водія. 150 фунтів пасажира. Двох дітей. 600 фунтів йдуть. У вас залишається 700 фунтів на паливо, вантаж та аксесуари. Повний бак палива додає 150 фунтів. Тепер у вас є 550 фунтів на речі. Це дві валізи та намет. Чи не рояль.
Деякі розкішні позашляховики пропонують пневмопідвіску. Вони можуть регулювати висоту кузова. Вони можуть утримувати кузов у горизонтальному положенні під навантаженням. Але вони не підвищують GVWR. Пружини стискаються. Амортизатори працюють інтенсивніше. Шини зношуються швидше. Межа вантажопідйомності залишається тим самим юридичним та фізичним обмеженням. Це не рекомендація. Це рівняння фізики.
Який позашляховик найкраще справляється з тяжкими навантаженнями? Подивіться на кількість вантажопідйомності на наклейці на дверях. Не на буксирувальну здатність. Буксирування – це інше. Буксирування включає зчіпний пристрій. Вона включає окремий розрахунок для ваги на зчіпний пристрій. Вантажопідйомність – це те, що знаходиться на транспортному засобі. Вага на зчіпний пристрій враховується у вантажопідйомності. Якщо ви буксируєте 1000 фунтів, 100-1

Пікапи домінують у розмовах про перевезення вантажів, але позашляховики посідають дивне проміжне становище. Вони пропонують комфорт, властивий легковим автомобілям, та функціональність, характерну для вантажівок. Або так стверджують маркетологи. Насправді вантажопідйомність позашляховика знаходиться строго між показниками седана та важкої вантажівки. Вона перевершує легковий автомобіль, але рідко відповідає повноцінній робочій вантажівці.
Простота завантаження позашляховика є незаперечною. Складіть задні сидіння вперед і ви отримаєте суцільний вантажний відсік. Така конструкція провокує перевезення важкого спорядження, кемпінгового устаткування чи громіздких побутових речей. Дах забезпечує захист від негоди, якої позбавлені пікапи з відкритим кузовом. Але цей же дах встановлює жорстку межу для вертикального укладання вантажу. Ви не можете складати вантаж вище за рівень даху, не ризикуючи порушити структурну цілісність конструкції.
Безпека – ось справжнє обмеження. Сприйняття позашляховика як непереможної вантажівки для перевезення вантажів є небезпечним. Буквально. Центр тяжкості в нього вищий, ніж у седана. Якщо перевантажити автомобіль, стійкість зникає. Ризик перекидання експоненційно зростає, щойно перевищуються проектні обмеження. Фізика не дбає про ваші плани на вихідні.
Виробники відреагували на тривогу споживачів та тиск з боку регуляторів. Система електронної стабілізації стала стандартним устаткуванням. Вона допомагає пом’якшити наслідки втрати контролю. Але законодавство зробило більше. З вересня 2004 року Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) зобов’язала наносити спеціальне маркування. Кожен транспортний засіб з максимальною дозволеною масою (GVWR) до 10 000 фунтів (4536 кг) повинен мати табличку.
Ця табличка – не просто декоративний елемент. Вона вказує максимальну сукупну вагу всіх пасажирів та вантажу. Вона розташована на стійці дверей. Перевірте свою. Якщо ви проігноруєте її, ви граєте в рулетку із законами фізики.
А якщо вам потрібно перевезти особливо важкий вантаж? Чи можна збільшити вантажопідйомність? На наступній сторінці ми це з’ясуємо.

Ви прорахували всі цифри. Ви точно знаєте, скільки може витримати ваш автомобіль. Але цього числа недостатньо. Ви бачите причіп. Ви бачите завдання, яке потрібно виконати. І ваша стандартна вантажопідйомна межа стоїть перед вами як цегляна стіна.
Чи є спосіб обійти це?
Так. Але не так, як ви можете подумати. Ви не просто додаєте більше сталі до рами і на цьому закінчуєте. Ви покращуєте пакет.
Покращення буксирувального пакету
Виробники вантажівок не сліпі до ваших потреб. Майже кожен виробник пропонує опціональні буксирувальні пакети для своїх важких і легких вантажівок. Це не просто зміна піктограм. Це функціональні зміни, які змінюють те, як ваш автомобіль справляється із вагою.
Що входить у комплект, варіюється в залежності від бренду. Ford може надати контролер гальм причепа. GM може увімкнути систему охолодження підвищеної міцності. Але основні компоненти зазвичай залишаються незмінними.
Ось що зазвичай входить у стандартний буксирувальний пакет:
- Проведення для причепа: Вам потрібна потужність для освітлення причепа. Стандартне проведення часто не справляється з навантаженням. Виділене проведення вирішує цю проблему.
- Тяжкий буксирний гак: Заводський приймач часто розрахований на легке використання. Установка буксирного гака класу IV чи V збільшує структурну цілісність ззаду.
- Страхувальні ланцюги: Стандартна комплектація, але часто покращується в пакетах для важких вантажів.
- Охолодження трансмісії: Це найважливіше. Буксирування генерує тепло. Трансмісії перегріваються. Додатковий охолоджувач підтримує температуру рідини у нормі під час тривалих підйомів.
- Покращення гальм: Більш потужні супорти або ротори. Вам потрібно зупинити як вантажівку, так і причіп.
- Заміна двигуна: Деякі пакети включають двигун більшого об’єму або високоефективну версію стандартного двигуна. Це опосередковано збільшує вантажопідйомність, дозволяючи автомобілю витримувати навантаження без перевантаження.
Небезпечна зона
Ось сувора правда. Ви не можете обдурити фізику.
Якщо ви проігноруєте вантажопідйомність, ви граєте в російську рулетку зі своєю підвіскою та шинами. Перевантаження автомобіля змінює центр тяжіння. Це збільшує гальмівний шлях. Це руйнує сайлентблоки та амортизатори.
Це також юридична бомба уповільненої дії.
Зупиніться через несправний задній ліхтар. Офіцер дивиться на ваші шини. Вони здуті. Вони виглядають перевантаженими. Він перевіряє вашу реєстрацію. Він бачить, що ви перевозите більше ваги, аніж дозволяє максимальна маса автомобіля (GVWR).
Ви отримаєте штраф за небезпечне завантаження.
Нікому це не до вподоби. Це коштує грошей. Це забирає час. І це псує ваш день.
Пошук ваших конкретних даних
Вам потрібно знати свої межі перед завантаженням. У кожного марки та моделі є свої конкретні цифри. Таблиці нижче показують максимальну вантажопідйомність (фунти) для популярних моделей з 2006 по 2009 рік.
Зверніть увагу на прогалини. Тіре (–) означає, що дані не були доступні в цьому конкретному наборі даних для цього року/моделі. Не припускайте нуль. Припускайте невідомість.
Вантажопідйомність Acura
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | MDX – | |
| 2006 | RL | – |
| 2006 | RSX | – |
| 2006 | TL | – |
| 2006 | TSX | – |
| 2007 | MDX 1158 | |
| 2007 | RL | – |
| 2007 | RDX | 870 |
| 2007 | TL | – |
| 2007 | TSX | 850 |
| 2008 | MDX 1158 | |
| 2008 | RL | – |
| 2008 | RSX | 870 |
| 2008 | TL | – |
| 2008 | TSX | 850 |
| 2009 | MDX 1158 | |
| 2009 | RL | – |
| 2009 | RSX | 870 |
| 2009 | TSX | 850 |
Додаткові характеристики Acura:
– GVWR Acura
– GAWR Acura
– GCWR Acura
– Вантажопідйомність Acura
– Маса Acura без навантаження
– Буксирувальна здатність Acura
Вантажопідйомність Audi
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | A3 | – |
| 2006 | A4 | – |
| 2006 | A6 | – |
| 2006 | A8 | 1213 |
| 2006 | S4 | – |
| 2006 | TT | 728 |
| 2007 | A3 | – |
| 2007 | A4 | – |
| 2007 | A6 | – |
| 2007 | A8 | – |
| 2007 | Q7 | – |
| 2007 | RS4 | – |
| 2007 | S4 | – |
| 2007 | S6 | – |
| 2007 | S8 | 1213 |
| 2008 | A3 | – |
| 2008 | A4 | – |
| 2008 | A5 | – |
| 2008 | A6 | – |
| 2008 | A8 | – |
| 2008 | Q7 | – |
| 2008 | R8 | – |
| 2008 | RS4 | – |
| 2008 | S4 | – |
| 2008 | S5 | – |
| 2008 | S6 | – |
| 2008 | S8 | – |
| 2008 | TT | – |
| 2009 | A3 | – |
| 2009 | A4 | – |
| 2009 | A5 | – |
| 2009 | A8 | – |
| 2009 | Q7 | – |
| 2009 | R8 | – |
| 2009 | S4 | – |
| 2009 | S5 | – |
| 2009 | S8 | – |
Вантажопідйомність Chevrolet
Лінійка 2006 чітко показує, на що робила ставку Chevy. Якщо ви розглядали легкі вантажівки, Silverado 3500 HD був королем із максимальною вантажопідйомністю 5169 фунтів. Це майже три тонни. 2500 HD відставав недалеко, показуючи 3606 фунтів. Навіть компактніші моделі 1500 могли перевозити пристойну вагу: стандартний Silverado витримував 1913 фунтів. А ось гібридна версія? Усього 1162 фунти. Ви сплачували штраф за економію палива.
Фургони також демонстрували гідні результати. Express 1500 міг перевозити 2306 фунтів. Компактні позашляховики, такі як TrailBlazer, були легшими і витримували 1194 фунти, тоді як TrailBlazer EXT додавав трохи ваги, досягаючи 1429 фунтів. HHR суворо обмежував свої можливості: у вас було рівно 900 фунтів для завантаження.
До 2007 року ситуація змінилася. Tahoe став потужнішим, збільшивши вантажопідйомність до 1835 фунтів. Suburban 1500 трохи знизився до 1593 фунтів, тоді як важка версія Suburban 2500 впала до 2561 фунта. Silverado 1500 Classic зберіг старий показник у 1913 фунтів, але нова модель 2007 року знизилася до 1658 фунтів. Чому? Нові платформи, мабуть. Silverado 2500 HD також втратив позиції, опустившись до 3458 фунтів.
2008 року сценарій практично не змінився. Tahoe залишився на рівні 1835 фунтів. Гібридний Tahoe вийшов на сцену з показником 1830 фунтів, майже наздогнавши свого бензинового побратима. Silverado 3500 HD нарешті отримав цифру, відмінну від «Classic», досягаючи 3621 фунта у деяких конфігураціях, хоча специфікації 2009 показують його подальше зростання.
2009 приніс важких бійців. Express 3500 досягнув максимуму в 4147 фунтів. Silverado 3500 HD підскочив до 3873 фунтів. Пікап Colorado знизився до 1250 фунтів, що є помітним зменшенням порівняно з попереднім роком (1316 фунтів). Якщо вам потрібна була вантажопідйомність у середньорозмірній вантажівці того року, ви могли бути розчаровані.
Вантажопідйомність Chrysler
Показники вантажопідйомності Chrysler у цей період були загалом скромними. Більшість седанів і купе, таких як 300 та Sebring, не мають зазначеної максимальної вантажопідйомності у стандартних таблицях, мабуть, тому що вони не призначалися для роботи. PT Cruiser став винятком. У 2007 році він міг перевозити 1907 фунтів. До 2008 року ця місткість скоротилася до 889 фунтів. Дивне падіння, але дані такі.
Мінівени були основою бізнесу. Town & Country розпочав 2007 рік із показником у 1200 фунтів і утримував цю планку до 2008 року. Pacifica був легшим: він починався з 889 фунтів та знизився до 865 фунтів до 2008 року.
Позашляховик Aspen був надійним виконавцем. Він підтримував стабільні 1600 фунтів з 2007 по 2009 рік. Гібридна версія Aspen в 2009 році пропонувала 1500 фунтів, пожертвувавши всього 100 фунтів заради ефективності.
Вантажопідйомність Dodge
Вантажівки Dodge перевозили серйозні ваги. Ram 3500 у 2006 році був звіром із показником у 4660 фунтів. До 2008 року ця цифра зросла до 4870 фунтів. Фургони Sprinter також вражали. Sprinter Wagon 2500 починався з 4824 фунтів у 2006 році, хоча до 2008 року цей показник значно впав до 3074 фунтів. Версії фургонів були послідовно вищими, ніж у універсалів: Sprinter Van 3500 досягав 4530 фунтів у 2008 та 2009 роках.
Пікапи були головною темою. Ram 1500 демонстрував деяку волатильність. Він починався з 1750 фунтів у 2006 та 2007 роках, зростав до 1810 фунтів у 2008 році, а потім обрушився до 1490 фунтів у 2009 році. Це величезне падіння для однієї і тієї ж моделі. Ram 2500 зростав стабільно: з 3020 фунтів (2006) до 3260 фунтів (2009).
У Ram 3500 був дивний рік 2009-го. Він упав до 3560 фунтів порівняно з 4870 фунтами у 2008 році. Необхідно перевіряти конкретну комплектацію та конфігурацію, оскільки ці цифри сильно варіювалися залежно від передавального числа головної передачі та двигуна. Dakota був послідовним, утримуючи 1630 фунтів у 2008 та 2009 роках після старту у 1750 фунтів у 2006 році.
Вантажопідйомність Ford
Фургони Ford серії E були важкоатлетами. E 350 Super Duty у 2006 році перевозив 4165 фунтів. Він залишався на високому рівні, досягаючи 4200 фунтів у 2007 році. До 2009 року він все ще був на рівні 4060 фунтів. E 250 також був потужним автомобілем, варіюючись від 3435 фунтів у 2006 році до 3530 фунтів у 2009 році.
З вантажівками історія була іншою. F 150 починався з 1640 фунтів у 2006 році і зростав до 1650 фунтів у 2007 та 2008 роках. Потім, у 2009 році, він підскочив до 3030 фунтів. Це не помилка. Рестайлінг 2009 року приніс колосальне зростання вантажопідйомності. Якщо ви купували старий F 150, рік мав більше значення, ніж комплектація.
F 250 тримався стабільно на рівні близько 3100 фунтів з 2006 по 2008 рік, потім трохи знизився до 3030 фунтів у 2008 році (примітка: в оригіналі вказано падіння в 2008, хоча раніше сказано про стабільність до 2008); F 350 починався з 4000 фунтів, знижувався до 3900 фунтів у 2008 та 2009 роках. Важкий F 450 з’явився в 2008 році з приголомшливим показником вантажопідйомності 6120 фунтів, перш ніж повернутися до 3900 фунтів у 2009 році (ймовірно, варіація даних або специфічна конфігурація кабіни/шасі).
Позашляховики, такі як Expedition, залишалися послідовними на рівні 1822 фунтів з 2007 по 2009 рік. Escape Hybrid був дивно стабільним, утримуючи 1040 фунтів протягом трьох років.
Вантажопідйомність GMC
GMC та Chevy поділяють платформи, але показники вантажопідйомності не завжди збігаються ідеально. У 2006 році Sierra 3500 перевозив 4658 фунтів, тоді як Chevy Silverado 3500 HD був вказаний на рівні 5169 фунтів. Різниця більш ніж 500 фунтів для по суті однієї вантажівки. Sierra 2500 HD починався з 4058 фунтів, що вище, ніж у Silverado 2500 HD з його 3606 фунтами.
Відмінності були і Yukon і Tahoe. Tahoe вказував 1522 фунта у 2006 році, тоді як Yukon був трохи вищим на 1522 фунта (у 2006 році вони збігаються). У 2007 році Tahoe підскочив до 1835 фунтів, а Yukon знизився до 1835 фунтів (також збігається). Гібридний Yukon у 2008 та 2009 роках тримався стабільно на рівні 1830 фунтів.
Пікап Canyon був сильним. Він утримував 1547 фунтів з 2006 по 2008 рік, потім знизився до 1422 фунтів у 2009 році. Sierra 1500 слідував аналогічної тенденції: починаючи з 1889 фунтів, досягаючи піку в 1952 фунтів у 2007 році та падаючи до 1842 фунтів у 2009 році.
Фургони залишалися послідовними. Savana 1500 дотримувався 2306 фунтів протягом усіх чотирьох років. Savana 3500 тримав 4147 фунтів стабільно. Змін не було.
Порівняння важковозів
Коли ви дивитесь на 2006 Ram 3500 з показником 4660 фунтів проти 2006 GMC Sierra 3500 з 4658 фунтами, різниця зневажлива. Але подивіться на Silverado 3500 HD із 5169 фунтами. Він перевів
Вантажопідйомність Honda за моделями
Лінійка Honda з 2006 до 2009 року розповідає історію диверсифікації. Ridgeline вже доводив свою цінність як утилітарний автомобіль, тоді як Odyssey залишався вибором для перевезення людей, а не лише вантажів.
Вантажопідйомність Honda 2006 року
Ridgeline лідирував з надійною максимальною вантажопідйомністю 1549 фунтів. Odyssey не відставав, маючи показник 1349 фунтів. Insight, як це не дивно, міг витримувати 400 фунтів, тоді як більшість інших моделей, зазначених у списку, не мають публічних даних про вантажопідйомність за цей рік.
Вантажопідйомність Honda 2007 року
Civic отримав рейтинг 385 фунтів. Element збільшив показник до 675 фунтів, а новий Pilot дебютував з 1322 фунтами. Ridgeline зберіг показник на рівні 1549 фунтів, а Odyssey залишився на позначці 1349 фунтів.
Вантажопідйомність Honda 2008 року
Консистентність. Civic – 385 фунтів. Element – 675 фунтів. Odyssey – 1349 фунтів. Pilot – 1322 фунти . Ridgeline – 1549 фунтів. Решта модельного ряду не показала нових даних.
Вантажопідйомність Honda 2009 року
Odyssey та Pilot залишилися незмінними на рівнях 1349 фунтів та 1322 фунти відповідно. Інші моделі, такі як Civic та Fit, не мали оновлених публічних специфікацій вантажопідйомності для цього періоду.
«Вантажопідйомність – це більше, ніж просто вантаж. Вона включає пасажирів, паливо та аксесуари. Перевантаження будь-якого автомобіля Honda ризикує призвести до відмови підвіски та анулювання гарантії».
Вантажопідйомність HUMMER за моделями
HUMMER не будував легкових автомобілів. Вони будували перешкоди. H3 був вхідною точкою, тоді як H2 був цеглою на колесах. Їхні показники вантажопідйомності відображають цю грубу інженерію.
Вантажопідйомність HUMMER 2006 року
H1 Alpha міг перевозити 3087 фунтів, що є приголомшливою кількістю для автомобіля такого розміру. H3 справлявся з 1150 фунтами. Для H2 був зазначено публічних даних.
Вантажопідйомність HUMMER 2007 року
H3 зберіг показник на рівні 1150 фунтів. H2 залишався без зазначення даних.
Вантажопідйомність HUMMER 2008 року
H2 нарешті показав цифру: 2200 фунтів. H3 утримувався лише на рівні 1150 фунтів.
Вантажопідйомність HUMMER 2009 року
H2 залишився на рівні 2200 фунтів. H3 отримав невелике збільшення до 1312 фунтів. Версія пікапа H3T була розрахована на 1090 фунтів.
«Якщо вам потрібно буксирувати, перевіряйте повну дозволену вагу автомобіля (GCWR), а не лише вантажопідйомність. Ці вантажівки важкі. Їхня вантажопідйомність вражає, але радіус розвороту у них не найкращий».
Вантажопідйомність Hyundai за моделями
Hyundai перебував у перехідній фазі. 2006 та 2007 роки були мізерними на публічні дані про вантажопідйомність. До 2008 модельний ряд розширився, але конкретні цифри вантажопідйомності залишалися рідкістю в більшості каталогів.
Вантажопідйомність Hyundai 2006–2008 років
Такі моделі, як Accent, Azera, Elantra, Santa Fe, Sonata, Tiburon та Tucson, не мали публічних даних про максимальну вантажопідйомність за 2006, 2007 та 2008 роки. Veracruz також не мав даних за 2007 та 2008 роки.
Вантажопідйомність Hyundai 2009 року
Лінійка змінилася. З’явилися Genesis, Accent, Azera та Sonata, але жодна з них не мала конкретних цифр вантажопідйомності, зазначених у цьому наборі даних.
«Фокус Hyundai в цю епоху був спрямований на гарантію та надійність, а не на характеристики важкої роботи. Якщо вам потрібна вантажопідйомність, вони були основним вибором».
Вантажопідйомність Infiniti за моделями
Infiniti балансував між розкішшю та дивовижною практичністю. Серії FX та QX56 пропонували надійні показники вантажопідйомності, тоді як седани, такі як серії G та M, були легшими в керуванні.
Вантажопідйомність Infiniti 2006 року
QX56 лідирував з 1440 фунтами. FX35 перевозив 1183 фунта, а FX45 витримував 1091 фунт. G35 управлявся з 886 фунтами, а Q45 тримав 979 фунтів.
Вантажопідйомність Infiniti 2007 року
FX35 залишився на рівні 1183 фунтів, а FX45 – на 1091 фунті. Для G35, M35, M45 та QX56 не було вказано публічних даних.
Вантажопідйомність Infiniti 2008 року
M35 повернувся з показником 996 фунтів, а M45 — із 1010 фунтами. QX56 збільшив показник до 1553 фунтів. FX35 залишився на рівні 1183 фунтів, FX45 – на 1091 фунті, а новий G37 взяв на себе 1040 фунтів.
Вантажопідйомність Infiniti 2009 року
FX35 трохи збільшився до 1213 фунтів. Новий FX50 справлявся з 1185 фунтами. QX56 зберіг показник на рівні 1553 фунтів.
«QX56 – це танк. Він витримує понад 1500 фунтів вантажопідйомності. Що стосується седанів? Обмежтеся пасажирами та легким багажем».
Вантажопідйомність Isuzu за моделями
Вантажівки та позашляховики Isuzu цього періоду були робочими конячками. Ascender та пікапи серії i демонстрували значні можливості по вантажопідйомності, особливо у компактному i-290.
Вантажопідйомність Isuzu 2006 року
i-280 міг витримувати 1532 фунти. Ascender справлявся з 1133 фунтами, а i-350 тримав 1190 фунтів.
Вантажопідйомність Isuzu 2007 року
i-290 зберіг показник 1532 фунта. Ascender залишився на рівні 1133 фунта. i-370 збільшив показник до 1516 фунтів.
Вантажопідйомність Isuzu 2008
Ascender залишився на рівні 1133 фунта. i-290 трохи знизився до 1512 фунтів, а i-370 впав до 1260 фунтів.
«Isuzu випускала не так багато вантажівок, але ті, що вони виробляли, було створено для праці. Пікапи серії i мали одні з найкращих співвідношень вантажопідйомності до маси у своєму класі».
Вантажопідйомність Jaguar за моделями
Показники вантажопідйомності Jaguar відображають їх фокус на стилі та продуктивності. Моделі XK і XKR легші, тоді як X-Type і XJ8 несли більше «субстанції».
Вантажопідйомність Jaguar 2006
X-Type справлявся з 1058 фунтами. Для S-Type, XJ8, XK8 та XJR не було зазначено публічних даних.
Вантажопідйомність Jaguar 2007 року
X-Type залишився на рівні 1058 фунтів. Для S-Type, XJ8, XJR та XK даних не було.
Вантажопідйомність Jaguar 2008
X-Type залишився на рівні 1058 фунтів. XK знизився до 815 фунтів, а XKR впав до 772 фунтів. Для S-Type, XJ8 та XJR не було публічних даних.
Вантажопідйомність Jaguar 2009 року
XKR залишився на рівні 772 фунта. XK Coupe тримав 815 фунтів. Для XF та XJ8 даних не було.
«Вантажопідйомність Jaguar помірна. Вони не призначені для перевезення вантажів. Якщо вам потрібно перевозити вагу, подивіться на інший бік. Ці машини призначені для дороги, а не для причепа».
Вантажопідйомність Jeep за моделями
Лінійка Jeep з 2006 по 2009 рік варіювалася від брутального Wrangler до сімейного Commander. Вантажопідйомність значно варіювалася в залежності від комплектації та опцій двигуна.
Вантажопідйомність Jeep 2006 року
Commander лідирував з 1620 фунтами. Liberty справлявся з 1150 фунтами, Grand Cherokee — із 1100 фунтами, а Wrangler — із 800 фунтами.
Вантажопідйомність Jeep 2007 року
Commander знизився до 1310 фунтів. Compass дебютував з 925 фунтами, Grand Cherokee — із 1050 фунтами, Liberty — на рівні 1150 фунтів, а Wrangler — на 1000 фунтах.
Вантажопідйомність Jeep 2008 року
Commander утримував 1300 фунтів. Compass – 925 фунтів, Grand Cherokee – 1180 фунтів, Liberty – 1150 фунтів, Patriot – 925 фунтів, а як Wrangler, так і Wrangler Unlimited – по 1000 фунтів.
Вантажопідйомність Jeep 2009 року
Commander залишився на рівні 1300 фунтів. Compass – 925 фунтів, Grand Cherokee – 1180 фунтів, Liberty – 1150 фунтів, Patriot – 925 фунтів, Wrangler – 1000 фунтів, а Wrangler Unlimited збільшився до 1150 фунтів.
«Wrangler Unlimited отримує збільшення вантажопідйомності у 2009 році. Якщо ви будуєте трейл»
Специфікації вантажопідйомності Mazda (2006–2009)
Лінійка Mazda середини 2000-х років була сумішшю практичних автомобілів для щоденних поїздок і нішевих моделей для ентузіастів. Якщо ви завантажуєте пікап серії B, цифри розповідають про конкретну історію про його утилітарність. Вантажопідйомність Mazda B2300 2006 складає 1 260 фунтів. Це небагато. B3000, трохи більш потужний, досягає 1680 фунтів. Важкий B4000? Знову падає до 1260 фунтів. Це здається другорядною деталлю.
Автомобілі розповідають іншу історію. Мінівен Mazda5 напрочуд місткий для своїх розмірів. У 2006 і 2007 роках ви отримуєте 1239 фунтів вантажопідйомності. У 2008 році модельного ряду цей показник знижується до 1191 фунта. Mazda3 не вказує вантажопідйомність у цих записах. Mazda6, однак, добре тримається. 1319 фунтів у 2006 році. Потім показник падає. До 2007 року вантажопідйомність Mazda6 складає 1080 фунтів. Вона залишається на цьому рівні у 2008 та 2009 роках, стабілізуючись на позначці 1082 фунти.
Спортивні версії погіршують ці показники. MazdaSpeed6 починається з 963 фунтів у 2006 році. У 2007 році ситуація не покращується. MX-5 Miata? Майже немає місця для спорядження. 637 фунтів у 2006 та 2007 роках. 2008 року відбувається невелике зниження до 633 фунтів. RX-8 також обмежений у можливостях. 779 фунтів у 2006 році. 765 фунтів у 2007 та 2008 роках. 754 фунти у 2009 році. Позашляховик Tribute пропонує помірну корисність. 988 фунтів у 2006 році. 1057 фунтів у 2008 році. Гібридна версія Tribute в 2008 році фактично трохи виграє, досягаючи 1083 фунтів. Мінівен MPV у 2006 році перевозить 1506 фунтів. До 2009 року вантажопідйомність B2300 знижується до 1 200 фунтів.
Дані про вантажопідйомність Mercedes-Benz (2006–2009)
Mercedes-Benz не завжди вказує на вантажопідйомність для своїх седанів. C-Class, CL-Class, CLK-Class, CLS-Class та S-Class показують нульові значення або відсутність даних у цих записах. Ви переважно вгадуєте. Але позашляховики та вантажівки? Ці цифри зрозумілі.
ML-Class домінує у перші роки. Вантажопідйомність Mercedes ML350 2006 року становить 1616 фунтів. ML500 нижче, на рівні 1496 фунтів. Переходимо до 2007 року, і ML350 зростає до 1635 фунтів. ML320 знаходиться на позначці 1422 фунта. ML500 відновлюється до 1620 фунтів. Потужний ML63 AMG падає до 1257 фунтів. У 2008 році ML350 і ML550 зберігають показники 1635 і 1620 фунтів відповідно. ML320 залишається на рівні 1422 фунта. Версія AMG відсутня у даних за 2008 рік. До 2009 року ML350, ML320, ML550 і GL450/GL550 всі групуються навколо позначки 1620 фунтів. ML63 AMG повертається до 1300 фунтів.
R-Class – це фургон на колесах. У 2006 році він перевозить 2000 фунтів. У 2007 році цей показник падає до 1635 фунтів. До 2009 року він знижується ще більше до 1365 фунтів. G-Class пропонує серйозну корисність. G500 у 2007 році становить 1289 фунтів. У 2008 році вона різко зростає до 1764 фунтів. G55 знаходиться на рівні 1433 фунтів. SLR McLaren – це суперкар, а не вантажівка. Його вантажопідйомність Mercedes SLR McLaren 2006 складає жалюгідні 626 фунтів. У 2008 році вона знижується до всього 342 фунтів. E-Class забезпечує стабільні 1157 фунтів з 2007 по 2009 рік.
Розбір вантажопідйомності Mercury (2006–2009)
Mercury, по суті, була Ford з іншою емблемою. Цифри відбивають це походження. Grand Marquis, Milan, Montego та Sable не вказують вантажопідйомність. Ймовірно, вони незначні чи не відстежуються у цьому конкретному наборі даних.
Mountaineer – це робоча конячка тут. Він починається з 1549 фунтів в 2006 році. Падає до 1443 фунтів у 2007 році. Залишається на одному рівні у 2008 та 2009 роках. Мінівен Monterey тримається стабільно на рівні 1320 фунтів для 2006 і 2007 років. Компактний позашляховик Mariner послідовний. 1075 фунтів у 2006 та 2007 роках. Він трохи знижується до 1059 фунтів у 2008 і 2009 роках. Гібридні версії Mariner легші. Вони досягають максимуму 920 фунтів за всі чотири роки. Це компроміс. Ви заощаджуєте на паливі, втрачаєте в потужності перевезення.
Цифри вантажопідйомності MINI (2006–2009)
MINI не пропонувала багато місця для вантажу. Ці автомобілі — про стиль та маневреність, а не про перевезення пиломатеріалів. Вантажопідйомність MINI Cooper Hardtop 2006 складає 816 фунтів. Кабріолет легший на рівні 771 фунта. Це правильно і для 2007 року.
2008 року до справи приєднується Clubman. Він відповідає Hardtop на рівні 816 фунтів. Кабріолет залишається на рівні 771 фунт. До 2009 з’являються високопродуктивні варіанти John Cooper Works. JCW Hardtop та JCW Clubman обидва перевозять 816 фунтів. Нічого не змінюється. Цифри статичні. Ви не завантажуєте їх важким вантажем, якщо не хочете зіпсувати керованість.
Специфікації вантажопідйомності Mitsubishi (2006–2009)
Mitsubishi мала кілька надійних варіантів. Пікап Raider – король вантажопідйомності тут. У 2006 році він тримає 1590 фунтів. Він трохи знижується до 1580 фунтів у 2007 та 2008 роках. Позашляховик Outlander бачить дивний сплеск. У 2006 році він становить лише 904 фунти. У 2007 році він зростає до 1538 фунтів. Потім він знову падає до 1169 фунтів у 2008 році. Купе Eclipse послідовно. 794 фунти для 2006, 2007 та 2008 років. 2009 року він збільшується до 827 фунтів.
Седан Galant знаходиться близько 900 фунтів. 969 фунтів у 2006 році. 937 фунтів у 2007 та 2008 роках. Знову 981 фунт у 2009 році. Lancer бере на себе навантаження у пізніші роки. Він відсутній у даних за 2007 рік. У 2008 та 2009 роках він тримається стабільно на рівні 1
Цифри не брешуть. Якщо ви вважаєте, що ваш повсякденний автомобіль може перевезти повне навантаження гравію без скарг, спершу перевірте технічні характеристики. Вантажопідйомність – це жорстка межа того, скільки речей можна завантажити в автомобіль, перш ніж він перестане бути машиною і стане джерелом ризику.
Нижче наведено розбивку за марками, які заповнювали наші дороги в період з 2006 по 2009 рік.
Вантажопідйомність Saturn
Saturn намагалася знайти своє місце на ринку компактних автомобілів та кросоверів. Фургон Relay був робочим конячком, але не чекайте, що він зможе перевезти щось більше, ніж невелике прибирання гаража.
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | Ion | – |
| 2006 | Relay | 1350 |
| 2006 | VUE | 1331 |
| 2007 | Aura | 1009 |
| 2007 | Aura Hybrid | – |
| 2007 | Ion | – |
| 2007 | Outlook | 1678 |
| 2007 | Relay | 1354 |
| 2007 | Sky | – |
| 2007 | VUE | 1331 |
| 2007 | VUE Hybrid 1511 | |
| 2008 | Astra | 893 |
| 2008 | Aura | 1009 |
| 2008 | Aura Hybrid | – |
| 2008 | Outlook | 1678 |
| 2008 | Sky | – |
| 2008 | VUE | 1000 |
| 2008 | VUE Hybrid 1111 | |
| 2009 | Astra | – |
| 2009 | Aura | 1009 |
| 2009 | Aura Hybrid | – |
| 2009 | Outlook | 1709 |
| 2009 | Sky | – |
| 2009 | VUE | 1000 |
| 2009 | VUE Hybrid 1111 |
У 2009 році модель Outlook досягла пікової вантажопідйомності для Saturn – 1709 фунтів. Це був найбільший кросовер, колись створений ними.
Додаткові характеристики Saturn:
– Повна маса автомобіля (GVWR) Saturn
– Повна маса передньої осі (GAWR) Saturn
– Повна кількість автопоїздів (GCWR) Saturn
– Вантажопідйомність Saturn
– Споряджена маса Saturn
– Вантажопідйомність під час буксирування Saturn
Вантажопідйомність Scion
Scion орієнтувався на молодь. Дешеві автомобілі. Мінімалізм. Ви б не стали завантажувати Scion цеглою. Більшість записів показують нуль, ймовірно, тому, що виробник не публікував конкретні дані про вантажопідйомність або ця межа була занадто низька, щоб служити перевагою.
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | tC | – |
| 2006 | xA | – |
| 2006 | xB | – |
| 2007 | tC | – |
| 2008 | tC | – |
| 2008 | xB | – |
| 2008 | xD | – |
| 2009 | tC | – |
| 2009 | xB | – |
| 2009 | xD | – |
Додаткові специфікації Scion:
– Повна маса автомобіля (GVWR) Scion
– Повна маса передньої осі (GAWR) Scion
– Повна вага автопоїзда (GCWR) Scion
– Вантажопідйомність Scion
– Споряджена маса Scion
– Вантажопідйомність під час буксирування Scion
Вантажопідйомність smart
У крихітних автомобілів крихітні обмеження. smart fortwo – це міський автомобіль, а не вантажівка для переїздів.
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2008 | fortwo | 463 |
Додаткові специфікації smart:
– Повна маса автомобіля (GVWR) smart
– Повна маса передньої осі (GAWR) smart
– Повна маса автопоїзда (GCWR) smart
– Вантажопідйомність smart
– Споряджена маса smart
– Вантажопідйомність під час буксирування smart
Вантажопідйомність Subaru
Subaru знає, що таке повний привід (AWD). Вони також знають обмеження ваги. Tribeca розпочала з гарною вантажопідйомністю, але до 2008 року вона значно знизилася. Forester та Outback залишаються надійними автомобілями для перевезення вантажів.
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | B9 Tribeca | 1560 |
| 2006 | Baja | 1070 |
| 2006 | Forester | 1060 |
| 2006 | Impreza Sedan | 955 |
| 2006 | Impreza Wagon | 995 |
| 2006 | Impreza Outback Sport | 1132 |
| 2006 | Impreza WRX Sti | 794 |
| 2006 | Legacy Sedan | 1200 |
| 2006 | Legacy Wagon | 1300 |
| 2006 | Outback | 1245 |
| 2007 | B9 Tribeca | 1560 |
| 2007 | Forester | 1010 |
| 2007 | Impreza Sedan | 955 |
| 2007 | Impreza Wagon | 995 |
| 2007 | Impreza Outback Sport | 1132 |
| 2007 | Legacy Sedan | 1055 |
| 2007 | Legacy Wagon | 1290 |
| 2007 | Outback | 995 |
| 2008 | Forester | 1010 |
| 2008 | Impreza Wagon | 976 |
| 2008 | Impreza Sedan | 856 |
| 2008 | Impreza Outback Sport | 1082 |
| 2008 | Impreza WRX Sti | 1080 |
| 2008 | Legacy | 1055 |
| 20 |
























