Všichni jsme se v této situaci ocitli. Snažíte se pohnout horou věcí. Někdy je to jednoduché jako batoh. Možná i kočka. Jindy je to katastrofa, která teprve čeká. Snažíte se vynést z obchodu příliš mnoho tašek. Rozlití mléka. Ovoce je rozdrceno. Přetěžujete si ruce. Je to nebezpečné. Vaše tělo není navrženo k tomu, aby takové váhy zvládlo.
Auta čelí stejnému problému. Nákladní auta. SUV. Zboží přepravujeme každý den. Ale přetěžování motoru a převodovky vede k opotřebení mechanických částí. Řidiči ohrožují sebe i ostatní. Znát nosnost vašeho vozidla je víc než jen matematika. To je bezpečnost.
Užitečná nosnost je celková hmotnost, kterou vozidlo unese. To zahrnuje náklad. To zahrnuje cestující. Než vše naložíte do kufru, pamatujte: Lidé se také počítají. Musíte přesně vědět, kolik můžete naložit a kolik cest budete muset podniknout.
Výpočet tohoto čísla se může zdát jako oříšek. Ale nemusí to tak být. Rozeberme si matematiku.
Matematika za nosností
Nepotřebujete inženýrský titul. Potřebujete nálepku. Hledejte Hodnotění celkové hmotnosti vozidla (GVWR). Je umístěn na sloupku dveří řidiče. Je to také uvedeno v návodu k použití. GVWR je maximální celková hmotnost, kterou vozidlo unese. To zahrnuje i samotné auto. Plus cestující. Plus palivo. Plus náklad.
Ke zjištění nosnosti potřebujete dvě čísla. První je GVWR. Druhým je pohotovostní hmotnost. Pohotovostní hmotnost je hmotnost vozidla se standardní výbavou. Žádní cestující. Žádná zátěž. Jen auto.
Odečtěte pohotovostní hmotnost od GVWR. Výsledkem je vaše nosnost.
“Součástí přepravní kapacity jsou také cestující.”
Toto číslo ukazuje pevný limit. Pokud ji překročíte, zahráváte si s ohněm. Brzdy nebudou správně fungovat. Pneumatiky mohou prasknout. Pozastavení může selhat. Můžete zrušit záruku.
Proč je nálepka důležitá
Mnoho lidí ignoruje nálepku na sloupku dveří. Podívají se na hmotnost přívěsu. Toto je jiné číslo. Hmotnost přívěsu je pro tažení. Nosnost – pro přepravu. Záměna mezi nimi vede k nehodám.
Zvažte pickup. Dokáže odtáhnout 10 000 liber. Ale jeho nosnost může být pouze 2000 liber. Instalací těžkého závěsu a naložením přední části přívěsu do korby můžete okamžitě překročit limit 2 000 liber. Zadní odpružení se propadne. Přední část se zvedne. Řízení se stane nepředvídatelným.
SUV jsou složitější. Výrobci výrazně uvádějí jmenovitou hmotnost přívěsu. Nosnost je často skrytá. Platí ale stejná pravidla. Půltunový pickup ve skutečnosti neuveze půl tuny. Moderní nákladní auta jsou těžší. Hmotnost prázdného vozidla spotřebuje část rozpočtu přepravní kapacity.
Co se počítá do limitu?
Lidé si myslí, že kapacita nákladu je pouze o tom, co si zabalí. To je špatně. Každá položka přidává váhu.
- Cestující: Průměrný dospělý váží 150 až 200 liber. Čtyřčlenná rodina přidá 600 až 800 liber. S tím se již počítalo.
- Palivo: Plná nádrž benzinu váží asi 6 liber na galon. Přidejte 15 gal. Je 90
Určete svou nosnost pomocí jednoduchého matematického vzorce.
Potřebujete pouze dvě čísla, abyste věděli, co vaše vozidlo skutečně uveze.
- Celková hmotnost vozidla (GVWR).
- Pohotovostní hmotnost.
Odečtěte jeden od druhého.
Výsledkem je vaše nosnost.
Je to tak jednoduché.
Co je GVWR?
Celková hmotnost vozidla (GVWR) není hmotnost vozidla.
Jde o maximální hmotnost, kterou výrobce uvádí jako přijatelnou pro dané vozidlo.
Zahrnuje vše.
Samotné auto.
Všechny tekutiny.
Palivo.
Nafta.
Motorový olej.
Chladicí kapalina.
A také veškerý náklad.
Cestující.
Nástroje.
Všechny položky, které nahrajete.
Výrobce toto číslo počítá.
Nemusíte to hádat.
Kde to najdete?
Zkontrolujte návod k použití.
Podívejte se na dveře.
Vedle západky je nálepka.
Zobrazuje celkovou hmotnost vozidla (GVWR).
Můžete také zkontrolovat online databáze.
Ale nálepka je primárním zdrojem pravdy.
Co je pohotovostní hmotnost?
Pohotovostní hmotnost je hmotnost vozidla bez nákladu.
Žádní cestující.
Žádná zátěž.
Ale zahrnuje tekutiny.
Plná nádrž benzínu.
Další potřebné tekutiny.
Toto je základní hmotnost.
Toto není “suchá” hmotnost.
Toto je hmotnost vozu připraveného k jízdě.
Matematika
Užitečná hmotnost je to, co zbude po odečtení pohotovostní hmotnosti od celkové hmotnosti vozidla (GVWR).
GVWR mínus pohotovostní hmotnost se rovná nosnosti.
Zde je příklad.
Řekněme, že vaše vozidlo má celkovou hmotnost vozidla (GVWR) 3 500 liber.
To je 1588 kilogramů.
Jeho pohotovostní hmotnost je 3000 liber.
To je 1361 kilogramů.
Proveďte odčítání.
3500 mínus 3000.
Zbývá vám 500 liber.
To je 227 kilogramů.
Toto je vaše nosnost.
Naložte více než je tato hmotnost.
A riskujete poškození.
Nebo zrušit záruku.
Nebo neproběhne kontrola.
Matematika nelže.
Nosnost nákladního vozidla
Liší se typ vozidla?
Nosnost není univerzální ukazatel. Ta se dramaticky mění v závislosti na „kovové krabici“, kterou ovládáte. Dlouhé vozy 2×4 byste do hatchbacku na renovaci domu cpát nechtěli. A naopak, nepotřebujete návěs třídy 8 k tažení týdenní zásoby tašek s potravinami. Na rozdílu záleží, protože „užitečná hmotnost“ znamená v pickupu něco úplně jiného než v sedanu.
Ve Spojených státech je nosnost nákladního vozidla přímo úměrná tomu, jak vláda kategorizuje maximální celkovou hmotnost vozidla (GVWR). Toto hodnocení je limitní. To je absolutní hranice toho, co podvozek, odpružení a pneumatiky zvládnou při plném zatížení.
Federal Highway Administration rozděluje tato hodnocení do osmi různých tříd. Pochopení toho, kam váš vůz spadá v této hierarchii, pomáhá určit, co smíte naložit do postele.
Osm hmotnostních tříd nákladních vozidel
Americká vláda tato čísla jen nehádá. Jedná se o přísné limity založené na technických normách. Zde je návod, jak je GVWR distribuován:
| Hmotnostní kategorie | Maximální GVWR |
|---|---|
| Třída 1 | 6 000 lb (2 722 kg) |
| Třída 2 | 10 000 lb (4 536 kg) |
| Třída 3 | 14 000 lb (6 350 kg) |
| Třída 4 | 16 000 lb (7 258 kg) |
| Třída 5 | 19 500 lb (8 845 kg) |
| Stupeň 6 | 26 000 lb (11 793 kg) |
| Stupeň 7 | 33 000 lb (14 969 kg) |
| Třída 8 | Více než 33 000 GBP |
Stojí za zmínku, že třída 8 není pevné číslo. Tato kategorie je pro cokoliv těžšího, než je limit třídy 7. To jsou vaši velcí dopravci. Těžká nákladní auta.
Lehké, střední a těžké nákladní automobily
Ministerstvo dopravy USA (DOT) zjednodušuje tuto síť do tří širších provozních kategorií. Tato klasifikace často určuje licenční požadavky a plány údržby, nejen to, co můžete nosit.
Nákladní vozy lehké kategorie
Patří mezi ně třídy 1 a 2. Toto jsou vaše standardní pickupy a pracovní dodávky. Ford F-150 nebo Chevy Silverado 1500 je obvykle klasifikován jako třída 2. Pokud kupujete spotřební nákladní vozidlo, budete patřit do této kategorie. Užitečné zatížení je zde zvládnutelné, ale přísně omezené rozdílem mezi GVWR a pohotovostní hmotností vozidla.
Střední nákladní vozy
Třídy 3–5. Tato vozidla vyplňují mezeru mezi spotřebitelskými pickupy a komerčními těžkými nákladními vozy. Často vyžadují komerční řidičský průkaz (CDL) v závislosti na státu, i když tomu tak není vždy. Do této kategorie spadají celoocelové nákladní vozy, velké dodávky a kyvadlové autobusy. Nosnost se zde výrazně zvyšuje, což umožňuje přepravovat těžší a hustší náklady, které by prorazily odpružení 2. třídy.
Nákladní vozy těžké kategorie
třídy
Nosnost vozů SUV
Nemusíte vozit štěrk, aby vám záleželo na nosnosti. Sedany mají také omezení. Jen je schovávají lépe než náklaďáky. Dokud odpružení nedosáhne svého cestovního limitu, nevěnujeme pozornost hmotnosti. Nebo dokud manipulace nezměkne. Rodinný výlet se zdá být pohodlný, dokud třetí dítě nevleze do kabiny s batohem plným knih. Pak uvidíš pravdu.
Výrobci používají standardní matematickou techniku. Předpokládají, že každý člověk váží 150 liber (68 kg). To zahrnuje i vás. A dítě je na podsedáku. A pes, pokud je zařazen do modelu rozložení hmotnosti jako spolujezdec. Toto je průměr. Můžete vážit 200 liber. Může vážit 120. O to auto nestojí. Postará se o to samolepka na dveřích.
Prázdné zadní sedadlo v pětimístném voze tedy není volné místo. To je rezerva 450 liber (204 kg). Můžete jej naplnit zavazadly. Chladící boxy. Vybavení pro kempování. Jen nepřekračujte celkovou hmotnost vozidla (GVWR). Toto číslo je pevný limit. Toto je maximální hmotnost, kterou vozidlo bezpečně unese. Vše, co v něm je. Každý, kdo je v něm. To vše dohromady.
Nosnost vozů SUV
Lidé považují SUV za krále v přepravní kapacitě. Jsou těžké. Sedí vysoko. Vypadají, jako by mohli spolknout ledničku. Ale váha roste s velikostí. Větší rám znamená těžší tělo. Motor by měl být větší. Brzdy by měly být silnější. Proto je základní pohotovostní hmotnost středně velkého SUV často vyšší než u plnohodnotného sedanu.
Neznamená to snížení nosnosti. Obvykle zůstává na stejné úrovni nebo se mírně zvyšuje. Ale bezpečnostní rezerva se zmenšuje. Máte menší prostor pro chyby, než pneumatiky začnou pískat. Těžiště je výše. Když naložíte SUV na maximum pomocí střešních nosičů a nákladu, máte co do činění s více než jen hmotností. Zabýváte se dynamikou.
“Většina výrobců automobilů má rozpočet 150 liber na osobu a sedadlo.”
Zvažte typický crossover. Řekněme, že jeho GVWR je 5 500 liber. Pohotovostní hmotnost: 4200 liber. Vaše nosnost je 1300 liber. To zní jako hodně. Dokud nezapočítáte řidiče vážícího 200 liber. 150 lb. cestující. Dvě děti. 600 liber je pryč. Zbývá tedy 700 liber na palivo, náklad a příslušenství. Plná nádrž paliva přidává 150 liber. Nyní máte 550 GBP, které můžete utratit za věci. Jedná se o dva kufry a stan. Ne klavír.
Některé luxusní SUV nabízejí vzduchové odpružení. Mohou nastavit výšku postavy. Dokážou při zátěži držet tělo ve vodorovné poloze. Ale nezvyšují GVWR. Pružiny jsou stlačené. Tlumiče nárazů pracují tvrději. Pneumatiky se rychleji opotřebovávají. Limit zatížení zůstává stejné právní a fyzické omezení. Toto není doporučení. Toto je fyzikální rovnice.
Které SUV zvládá těžký náklad nejlépe? Podívejte se na číslo nosnosti na štítku na dveřích. Ne pro tažnou kapacitu. Odtah je jiná věc. Tažení zapíná závěs. Obsahuje samostatný výpočet hmotnosti na závěs. Nosnost je to, co je na vozidle. Hmotnost na závěsu je zohledněna v nosnosti. Pokud táhnete 1000 liber, 100–1
Konverzaci o přepravě nákladu dominují pick-upy, ale SUV zaujímají zvláštní pozici mezi nimi. Nabízejí komfort osobního automobilu s funkčností nákladního automobilu. Nebo tak říkají marketéři. Ve skutečnosti je nosnost SUV přísně mezi sedanem a těžkým nákladním vozidlem. Je lepší než osobní auto, ale málokdy se vyrovná plnohodnotnému pracovnímu náklaďáku.
Snadnost nakládání SUV je nepopiratelná. Sklopte zadní sedadla dopředu a máte souvislý nákladový prostor. Tento design podporuje přepravu těžkého vybavení, kempinkového vybavení nebo objemných domácích předmětů. Střecha poskytuje ochranu před živly, které snímače s otevřeným lůžkem postrádají. Stejná střecha však stanoví pevný limit pro vertikální uložení nákladu. Nemůžete stohovat břemena nad úrovní střechy, aniž byste riskovali strukturální integritu konstrukce.
Bezpečnost je skutečným omezením. Vnímání SUV jako neporazitelného přepravce nákladu je nebezpečné. Doslova. Jeho těžiště je výše než u sedanu. Pokud auto přetížíte, stabilita zmizí. Riziko převrácení se exponenciálně zvyšuje s překročením konstrukčních limitů. Fyzika se nestará o vaše víkendové plány.
Výrobci reagovali na obavy spotřebitelů a tlak regulátorů. Elektronická kontrola stability se stala standardní výbavou. Pomáhá zmírňovat následky ztráty kontroly. Legislativa ale udělala více. Od září 2004 vyžaduje americký Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) speciální značení. Každé vozidlo s maximální hmotností vozidla (GVWR) do 10 000 liber (4 536 kg) musí být opatřeno štítkem.
Tento znak není jen dekorativním prvkem. Udává maximální kombinovanou hmotnost všech cestujících a nákladu. Je umístěn na sloupku dveří. Zkontrolujte svůj. Pokud to ignorujete, hrajete ruletu s fyzikálními zákony.
Co když ale potřebujete přepravit obzvlášť těžký náklad? Je možné zvýšit nosnost? To se dozvíme na další stránce.
Shrnul jsi všechna čísla. Přesně víte, kolik toho vaše auto vydrží. Toto číslo ale nestačí. Vidíte trailer. Vidíte úkol, který je třeba dokončit. A váš standardní limit zdvihu stojí před vámi jako cihlová zeď.
Dá se to nějak obejít?
Ano. Ale ne tak, jak si možná myslíte. Nestačí jen přidat více oceli do rámu a nazvat to den. Vylepšujete balíček.
Vylepšený balíček pro tažení
Výrobci nákladních vozidel nejsou slepí vůči vašim potřebám. Téměř každý výrobce nabízí pro svá těžká a lehká nákladní vozidla volitelné tažné sady. Nejde jen o změny ikon. Jedná se o funkční změny, které mění způsob, jakým vaše auto zachází s hmotností.
Co je zahrnuto, se liší podle značky. Ford může poskytnout ovladač brzd přívěsu. GM může obsahovat výkonný chladicí systém. Základní komponenty ale většinou zůstávají stejné.
Zde je to, co je obvykle součástí standardního tažného balíčku:
- Zapojení přívěsu: Potřebujete napájení pro světla přívěsu. Standardní elektroinstalace často nezvládá zátěž. Tento problém řeší vyhrazená kabeláž.
- Heavy Taw Hook: Tovární přijímač je často navržen pro nenáročné použití. Instalace tažného zařízení třídy IV nebo V zvyšuje strukturální integritu zadní části.
- Bezpečnostní řetězy: Standardní, ale často vylepšené balíky pro velké zatížení.
- Chlazení převodovky: Toto je nejdůležitější. Tažením vzniká teplo. Převodovky se přehřívají. Přídavný chladič udržuje teplotu kapaliny během dlouhých stoupání.
- Vylepšení brzd: Výkonnější třmeny nebo rotory. Musíte zastavit jak náklaďák, tak přívěs.
- Výměna motoru: Některé balíčky obsahují větší motor nebo vysoce účinnou verzi standardního motoru. To nepřímo zvyšuje nosnost a umožňuje vozidlu přepravovat náklad bez přetížení.
Nebezpečná zóna
Tady je tvrdá pravda. Fyziku nelze ošidit.
Pokud ignorujete kapacitu nákladu, hrajete ruskou ruletu s odpružením a pneumatikami. Přetížením vozidla se změní jeho těžiště. Tím se prodlužuje brzdná dráha. Tím se ničí silentbloky a tlumiče.
Je to také legální časovaná bomba.
Zastavte kvůli vadnému zadnímu světlu. Důstojník se dívá na vaše pneumatiky. Jsou oteklé. Vypadají přetížené. Zkontroluje vaši registraci. Vidí, že vezete větší váhu, než dovoluje maximální hmotnost vozidla (GVWR).
Za nebezpečné stahování dostanete pokutu.
Nikdo to nemá rád. Stojí to peníze. Chce to čas. A zkazí vám to den.
Vyhledejte svá konkrétní data
Před stažením musíte znát své limity. Každá značka a model má svá specifická čísla. Níže uvedené tabulky ukazují maximální nosnost (lb) pro oblíbené modely z let 2006 až 2009.
Dávejte pozor na prostory. Pomlčka (–) znamená, že v daném konkrétním souboru dat pro daný rok/model nebyly k dispozici údaje. Nepředpokládejte nulu. Předpokládejte neznámé.
Zatížení Acura
| Rok | Model | Max. nosnost (lbs) |
|---|---|---|
| 2006 | MDX | – |
| 2006 | RL | – |
| 2006 | RSX | – |
| 2006 | TL | – |
| 2006 | TSX | – |
| 2007 | MDX | 1158 |
| 2007 | RL | – |
| 2007 | RDX | 870 |
| 2007 | TL | – |
| 2007 | TSX | 850 |
| 2008 | MDX | 1158 |
| 2008 | RL | – |
| 2008 | RSX | 870 |
| 2008 | TL | – |
| 2008 | TSX | 850 |
| 2009 | MDX | 1158 |
| 2009 | RL | – |
| 2009 | RSX | 870 |
| 2009 | TSX | 850 |
Další funkce Acura:
– GVWR Acura
-GAWR Acura
– GCWR Acura
– Kapacita užitečného zatížení Acura
– Hmotnost Acura bez zátěže
– Tažná kapacita Acura
Nosnost Audi
| Rok | Model | Max. nosnost (lbs) |
|---|---|---|
| 2006 | A3 | – |
| 2006 | A4 | – |
| 2006 | A6 | – |
| 2006 | A8 | 1213 |
| 2006 | S4 | – |
| 2006 | TT | 728 |
| 2007 | A3 | – |
| 2007 | A4 | – |
| 2007 | A6 | – |
| 2007 | A8 | – |
| 2007 | Q7 | – |
| 2007 | RS4 | – |
| 2007 | S4 | – |
| 2007 | S6 | – |
| 2007 | S8 | 1213 |
| 2008 | A3 | – |
| 2008 | A4 | – |
| 2008 | A5 | – |
| 2008 | A6 | – |
| 2008 | A8 | – |
| 2008 | Q7 | – |
| 2008 | R8 | – |
| 2008 | RS4 | – |
| 2008 | S4 | – |
| 2008 | S5 | – |
| 2008 | S6 | – |
| 2008 | S8 | – |
| 2008 | TT | – |
| 2009 | A3 | – |
| 2009 | A4 | – |
| 2009 | A5 | – |
| 2009 | A8 | – |
| 2009 | Q7 | – |
| 2009 | R8 | – |
| 2009 | S4 | – |
| 2009 | S5 | – |
| 2009 | S8 | – |
Nosnost Chevroletu
Sestava z roku 2006 jasně ukazuje, na co Chevy sází. Pokud jste uvažovali o lehkých nákladních vozidlech, Silverado 3500 HD bylo králem s maximální nosností 5 169 lbs. To jsou téměř tři tuny. 2500 HD nezůstal pozadu a dosahoval 3606 lbs. Dokonce i menší modely 1500 dokázaly unést slušnou hmotnost se standardním tahem Silverado 1 913 liber. Ale co hybridní verze? Celkem 1162 liber. Zaplatili jste pokutu za úsporu paliva.
Slušné výsledky předvedly i dodávky. Express 1500 unesl 2 306 lb. Kompaktní SUV jako TrailBlazer byly lehčí o 1 194 lbs, zatímco TrailBlazer EXT trochu přidal na hmotnosti a dosáhl 1 429 lb. HHR přísně omezila své možnosti: na načtení jste měli přesně 900 liber.
V roce 2007 se situace změnila. Tahoe je výkonnější a zvyšuje kapacitu užitečného zatížení na 1 835 lbs. Suburban 1500 mírně klesne na 1 593 liber, zatímco těžký Suburban 2500 klesne na 2 561 liber. Silverado 1500 Classic si zachovává starou hodnotu 1 913 liber, ale nový model z roku 2007 klesne na 1 658 liber. Proč? Nové platformy, pravděpodobně. Silverado 2500 HD také ztratilo půdu pod nohama a kleslo na 3 458 liber.
V roce 2008 se scénář prakticky nezměnil. Tahoe zůstala na 1 835 librách. Tahoe Hybrid vstoupil na scénu s 1 830 librami, čímž se téměř vyrovnal svému sourozenci na plyn. Silverado 3500 HD konečně dostává neklasickou hodnotu a v některých konfiguracích dosahuje 3 621 liber, ačkoli specifikace z roku 2009 ukazují, že se dále zvyšuje.
Rok 2009 přinesl několik tvrdých bojovníků. Express 3500 dosáhl maxima 4 147 liber. Silverado 3500 HD vyskočil na 3 873 liber. Vyzvednutí v Coloradu kleslo na 1 250 lb, což je výrazný pokles oproti předchozímu roku (1 316 lb ). Pokud jste toho roku hledali nosnost u středně velkého nákladního vozu, mohli jste být zklamáni.
Kapacita užitečného zatížení Chrysler
Výkon užitečného zatížení Chrysleru během tohoto období byl obecně skromný. Většina sedanů a kupé, jako jsou 300 a Sebring, nemá na standardních tabulkách specifikovanou maximální nosnost, pravděpodobně proto, že nebyly pro tuto práci navrženy. PT Cruiser byl výjimkou. V roce 2007 mohl nést 1907 liber. Do roku 2008 tato kapacita klesla na 889 lbs. Zvláštní pokles, ale taková jsou data.
Minivany byly páteří obchodu. Town & Country začal v roce 2007 na 1 200 £ a tuto úroveň si udržoval až do roku 2008. Pacifica byla lehčí, začínala na 889 librách a do roku 2008 klesla na 865 liber**.
SUV Aspen bylo spolehlivé. Od roku 2007 do roku 2009 si udržoval stabilních £1600. Hybridní verze Aspenu nabízela v roce 2009 £1500, čímž obětovala pouhých 100£ na účinnosti.
Kapacita zátěže Dodge
Nákladní vozy Dodge táhly velkou váhu. Ram 3500 z roku 2006 byla bestie s 4660 lbs. Do roku 2008 toto číslo vzrostlo na 4 870 GBP. Působivé byly i dodávky Sprinter. Sprinter Wagon 2500 začínal v roce 2006 na 4 824 lb, i když do roku 2008 toto číslo výrazně kleslo na 3 074 lb. Verze dodávky byly trvale vyšší než kombi, přičemž Sprinter Van 3500 dosáhl v letech 2008 a 2009 4 530 liber.
Hlavním tématem byly pickupy. Ram 1500 vykazoval určitou volatilitu. V letech 2006 a 2007 to začalo na £1,750, v roce 2008 vzrostlo na £1,810 a pak se propadlo na £1,490 v roce 2009. To je u stejného modelu obrovský pokles. Ram 2500 neustále rostl z 3020 lbs (2006) na 3260 lbs (2009).
Ram 3500 měl v roce 2009 zvláštní rok. Spadl na 3 560 liber z ** 4 870 v roce 2008. Je nutné zkontrolovat konkrétní výbavu a konfiguraci, protože tato čísla se velmi lišila v závislosti na převodovém poměru a motoru. Dakota byla konzistentní, držela 1630 liber v letech 2008 a 2009 poté, co začala na 1750 liber** v roce 2006.
Nosnost Ford
Dodávky Fordu řady E byly těžké váhy. E 350 Super Duty 2006 unesl 4 165 liber. Zůstal vysoký a v roce 2007 dosáhl 4200 liber. V roce 2009 byl stále na 4060 librách. E 250 byl také výkonný vůz v rozmezí od 3 435 lb v roce 2006 do 3 530 lb v roce 2009.
S kamiony byl příběh jiný. F 150 začínal na 1640 liber v roce 2006 a vzrostl na 1650 liber v letech 2007 a 2008. Poté v roce 2009 vyskočil na 3 030 liber. Nejedná se o překlep. Restyling v roce 2009 přinesl kolosální nárůst nosnosti. Pokud jste kupovali ojetou F 150, na roce záleželo více než na úrovni výbavy.
F 250 se od roku 2006 do roku 2008 držel stabilně na přibližně 3 100 lbs, poté mírně klesl na 3 030 lb v roce 2008 (poznámka: původně uváděný pokles v roce 2008, i když dříve uváděný jako stabilní do roku 2008; původní fakta zachována). F 350 začínal na 4000 lbs, v letech 2008 a 2009 klesl na 3900 lbs. Těžký F 450 dorazil v roce 2008 s ohromujícím hodnocením užitečného zatížení 6 120 liber, než se vrátil k 3 900 librám a 209 librám (podobné variaci ** v konfigurace kabiny/podvozku).
SUV, jako je Expedition, zůstala v letech 2007 až 2009 stálá na 1 822 librách. Escape Hybrid byl podivně stabilní a držel 1 040 liber po dobu tří let.
Kapacita užitečného zatížení GMC
GMC a Chevy sdílejí platformy, ale hodnocení užitečného zatížení se ne vždy dokonale shodují. V roce 2006 unesla Sierra 3500 4 658 lbs, zatímco Chevy Silverado 3500 HD byla uvedena na 5 169 lbs. To je rozdíl přes 500 liber na v podstatě stejný kamion. Sierra 2500 HD začínala na 4 058 lbs, což je více než u Silverado 2500 HD na 3 606 lbs.
Mezi Yukonem a Tahoe byly rozdíly. Tahoe byla v roce 2006 uvedena na 1 522 librách, zatímco Yukon byl o něco vyšší na 1 522 librách (v roce 2006 jsou stejné). V roce 2007 vyskočil Tahoe na 1 835 liber a Yukon klesl na 1 835 liber (také odpovídající). Yukon Hybrid se v letech 2008 a 2009 držel stabilně na 1 830 librách.
Snímač Canyon byl silný. Od roku 2006 do roku 2008 si udržela £1,547, poté klesla na £1,422 v roce 2009. Sierra 1500 následovala podobný trend, začínala na 1 889 librách, dosáhla maxima na 1 952 librách v roce 2007 a 9 84 libra v roce 2007 klesla na 200 librách.
Dodávky zůstaly konzistentní. Savana 1500 se držela na 2 306 librách po celé čtyři roky. Savana 3500 udržela 4147 liber stabilně. Nedošlo k žádným změnám.
Srovnání těžkých nákladních vozidel
Když se podíváte na Ram 3500 2006 s 4660 lbs vs 2006 GMC Sierra 3500 s 4658 lbs, rozdíl je zanedbatelný. Ale podívejte se na Silverado 3500 HD s 5 169 lbs. On předchozí
Nosnost Honda podle modelu
Sestava Hondy od roku 2006 do roku 2009 vypráví příběh o diverzifikaci. Ridgeline se již osvědčil jako užitkové vozidlo, zatímco Odyssey zůstal volbou pro přepravu lidí, nejen nákladu.
** 2006 Honda Nosnost
Ridgeline vedl s robustním maximálním užitečným zatížením 1 549 liber. Odyssey nezůstala pozadu s 1 349 librami. Kupodivu by Insight zvládl 400 lb**, zatímco většina ostatních modelů na seznamu nemá pro daný rok žádné údaje o veřejné kapacitě.
** 2007 Honda Nosnost
Civic má cenu 385 GBP. Element zvýšil toto číslo na 675 liber, zatímco nový Pilot debutoval na 1 322 librách. Ridgeline zůstala na 1 549 librách, zatímco Odyssey zůstala na 1 349 librách**.
** 2008 Honda nosnost
Důslednost. Občanská – 385 GBP. Prvek – 675 GBP. Odyssey – 1 349 GBP. Pilot – 1322 lbs. Ridgeline – 1 549 GBP**. Zbytek sestavy neukázal žádná nová data.
** 2009 Honda nosnost
Odyssey a Pilot zůstaly nezměněny na 1 349 librách a 1 322 librách**. Jiné modely, jako je Civic a Fit, neměly pro toto období aktualizované specifikace veřejného užitečného zatížení.
“Nosnost je více než jen náklad. Zahrnuje cestující, palivo a příslušenství. Přetížení jakéhokoli vozidla Honda riskuje selhání odpružení a ztrátu záruky.”
Užitečná nosnost HUMMER podle modelu
HUMMER nestavěl osobní auta. Stavěli překážky. H3 byl vstupní bod, zatímco H2 byla cihla na kolech. Jejich nosnost odráží toto hrubé inženýrství.
2006 HUMMER nosnost
H1 Alpha unese 3 087 liber, což je na vozidlo jeho velikosti ohromující částka. H3 zvládl 1150 liber. Za H2 nebyly hlášeny žádné veřejné údaje.
2007 HUMMER nosnost
H3 udržela číslo na 1150 lbs. H2 zůstala bez dat.
2008 HUMMER nosnost
H2 nakonec ukázal číslo: 2200 lbs. H3 byla udržována na 1150 lbs.
2009 HUMMER nosnost
H2 zůstal na 2200 lbs. H3 zaznamenal mírný nárůst na 1312 lbs. Verze snímače H3T byla hodnocena na 1090 lbs.
“Pokud potřebujete táhnout, zkontrolujte celkovou hmotnost vozidla (GCWR), nejen tažnou kapacitu. Tato nákladní vozidla jsou těžká. Jejich nosnost je působivá, ale jejich poloměr otáčení není nejlepší.”
Kapacita užitečného zatížení Hyundai podle modelu
Hyundai byl v přechodné fázi. Roky 2006 a 2007 byly chudé na údaje o kapacitě veřejnosti. Do roku 2008 se sortiment rozšířil, ale konkrétní údaje o užitečné hmotnosti zůstaly ve většině katalogů vzácností.
** Kapacita užitečného zatížení Hyundai 2006-2008**
Modely jako Accent, Azera, Elantra, Santa Fe, Sonata, Tiburon a Tucson neměly veřejné údaje o maximálním užitečném zatížení za roky 2006, 2007 a 2008. Veracruz také neměl údaje za roky 2007 a 2008.
** Kapacita užitečného zatížení Hyundai 2009**
Linka se změnila. Objevily se Genesis, Accent, Azera a Sonata, ale žádný z nich neměl konkrétní čísla kapacity nákladu uvedená v tomto souboru dat.
“Hyundai se v této éře soustředil na záruku a spolehlivost spíše než na výkon pro velké zatížení. Pokud potřebujete nosnost, nebyly tou primární volbou.”
Kapacita užitečného zatížení Infiniti podle modelu
Infiniti se pohybovalo na hranici mezi luxusem a překvapivou praktičností. Řady FX a QX56 nabízely spolehlivé hodnocení užitečného zatížení, zatímco sedany jako řady G a M se řídily snadněji.
2006 Infiniti nosnost
Model QX56 vedl s 1 440 librami. FX35 unesl 1 183 liber a FX45 unesl 1 091 liber. G35 zvládl 886 lb a Q45 zvládl 979 lb.
2007 Infiniti nosnost
FX35 zůstal na £1,183 a FX45 na £1,091. Pro G35, M35, M45 a QX56 nebyly uvedeny žádné veřejné osobnosti.
2008 Infiniti nosnost
M35 se vrátil s 996 lbs a M45 s 1010 lbs. QX56 zvyšuje toto číslo na 1 553 liber. FX35 zůstal na £1,183, FX45 na £1,091 a nový G37 získal £1,040.
2009 Infiniti nosnost
FX35 se mírně zvýšil na 1213 liber. Nový FX50 zvládl 1 185 lb. QX56 si udržela hodnotu na 1 553 librách.
“QX56 je tank. Unese přes 1 500 liber nosnosti. Co se týče sedanů? Omezte se na cestující a lehká zavazadla.”
Nosnost Isuzu podle modelu
Nákladní vozy a SUV Isuzu tohoto období byly tahouny. Snímače Ascender a řady i prokázaly významné schopnosti užitečného zatížení, zejména v kompaktním modelu i-290.
** Kapacita užitečného zatížení Isuzu 2006
i-280 by mohl podporovat 1532 lbs. Ascender zvládl 1 133 lb, zatímco i-350 zvládl 1 190 lb**.
** Kapacita užitečného zatížení Isuzu 2007
I-290 si udržel číslo 1532 lbs. Ascender zůstal na 1133 lbs. I-370 zvyšuje toto číslo na 1516 lbs**.
Kapacita užitečného zatížení Isuzu 2008
Ascender zůstal na 1133 lbs. Model i-290 mírně klesl na 1512 liber a i-370 klesl na 1260 liber.
“Isuzu nevyrobilo mnoho nákladních vozů, ale ty, které vyrobil, byly stavěny pro práci. Snímače řady i měly jedny z nejlepších poměrů užitečného zatížení a hmotnosti ve své třídě.”
Nosnost Jaguar podle modelu
Hodnoty užitečného zatížení Jaguaru odrážejí jejich zaměření na styl a výkon. XK a XKR byly lehčí, zatímco X-Type a XJ8 nesly více hmoty.
Kapacita užitečného zatížení Jaguar 2006
X-Type zvládl 1 058 liber. Pro S-Type, XJ8, XK8 a XJR nebyly poskytnuty žádné veřejné osoby.
** 2007 Jaguar užitečná kapacita
X-Type zůstal na £1,058**. Pro S-Type, XJ8, XJR a XK nebyly k dispozici žádné údaje.
** 2008 Jaguar užitečná kapacita
X-Type zůstal na £1,058. XK klesl na 815 liber a XKR na 772 liber**. Pro S-Type, XJ8 a XJR nebyly k dispozici žádné veřejné údaje.
** 2009 Jaguar užitečná kapacita
XKR zůstal na £772. XK Coupe udrželo 815 liber**. Pro XF a XJ8 nebyly k dispozici žádné údaje.
“Nákladní kapacita Jaguaru je střední. Nejsou určeny pro přepravu zboží. Pokud potřebujete nést váhu, podívejte se jinam. Tato auta jsou vyrobena na silnici, ne na přívěs.”
Nosnost džípu podle modelu
Řada Jeepů v letech 2006 až 2009 sahala od brutálního Wrangleru po rodinný Commander. Užitečná nosnost se výrazně lišila v závislosti na úrovni výbavy a možnostech motoru.
** Kapacita užitečného zatížení Jeepu 2006
Velitel vedl s 1620 lbs. Liberty zvládl 1 150 liber, Grand Cherokee zvládl 1 100 liber a Wrangler zvládl 800 liber**.
Úžitková kapacita Jeepu 2007
Commander až na 1310 liber. Compass debutoval za 925 liber, Grand Cherokee za 1 050 liber, Liberty za 1 150 liber a Wrangler za 1 000 liber.
** Kapacita užitečného zatížení Jeepu 2008
Velitel držel 1300 liber. Kompas je 925 liber, Grand Cherokee je 1180 liber, Liberty je 1150 liber, Patriot je 925 liber a Wrangler i Wrangler Unlimited mají 1000 liber**.
** Kapacita užitečného zatížení Jeepu 2009
Velitel zůstal na 1300 librách. Kompas je 925 lbs, Grand Cherokee je 1 180 lbs, Liberty je 1 150 lbs, Patriot je 925 lbs, Wrangler je 1 000 lb a Wrangler Unlimited se zvyšuje na 1 150 lbs.
„Wrangler Unlimited získává pro rok 2009 navýšení užitečného zatížení. Pokud stavíte stezku“
Specifikace nosnosti Mazda (2006–2009)
Řada Mazda z poloviny roku 2000 byla kombinací praktických každodenních řidičů a modelů pro specializované nadšence. Pokud nakládáte pickup řady B, čísla vypovídají o jeho užitečnosti. ** Užitečná nosnost Mazdy B2300 z roku 2006** je 1 260 lb. Není to moc. B3000, o něco výkonnější, váží 1 680 liber. Těžká B4000? Opět klesá na 1 260 GBP. Zdá se to jako malý detail.
Auta vyprávějí jiný příběh. Minivan Mazda5 je na svou velikost překvapivě prostorný. Pro roky 2006 a 2007 získáte 1 239 liber nákladové kapacity. Pro modelový rok 2008 toto číslo klesne na 1 191 liber. Mazda3 v těchto položkách neuvádí kapacitu užitečného zatížení. Mazda6 se ale drží dobře. 1 319 GBP v roce 2006. Poté ukazatel klesne. Pro rok 2007 je nosnost Mazda6 1 080 lb. Na této úrovni zůstává v letech 2008 a 2009 a stabilizuje se na 1 082 £.
Sportovní verze tyto ukazatele zhoršují. MazdaSpeed6 začíná na 963 GBP v roce 2006. V roce 2007 se situace nezlepšuje. MX-5 Miata? Téměř žádný prostor pro vybavení. 637 liber v letech 2006 a 2007. V roce 2008 došlo k mírnému poklesu na 633 liber. RX-8 má také omezené funkce. 779 GBP v roce 2006. 765 GBP v letech 2007 a 2008. 754 liber v roce 2009. Tribute SUV nabízí mírné využití. 988 GBP v roce 2006. 1 057 GBP v roce 2008. 2008 Tribute Hybrid ve skutečnosti mírně vyhrává, přichází na 1 083 liber. Minivan MPV z roku 2006 nese 1 506 lb. Do roku 2009 klesne nosnost B2300 na 1200 liber.
Údaje o nosnosti Mercedes-Benz (2006–2009)
Mercedes-Benz u svých sedanů neuvádí vždy nosnost. Třída C, třída CL, třída CLK, třída CLS a třída S v těchto záznamech nevykazují žádné nebo žádné údaje. V podstatě hádáte. Ale SUV a kamiony? Tato čísla jsou jasná.
V prvních letech dominuje třída ML. Mercedes ML350 z roku 2006 má užitečnou nosnost 1 616 lb. ML500 je nižší na 1 496 £. Přejděte do roku 2007 a ML350 se zvýší na 1 635 liber. ML320 přichází na 1 422 liber. ML500 se zotaví na 1 620 liber. Výkonný ML63 AMG klesne na 1 257 liber. Pro rok 2008 zůstávají ML350 a ML550 na 1 635 a 1 620 librách. ML320 zůstává na 1 422 £. Verze AMG není v údajích za rok 2008 zahrnuta. Pro rok 2009 se všechny modely ML350, ML320, ML550 a GL450/GL550 pohybují kolem hranice 1 620 liber. ML63 AMG se vrací na 1 300 liber.
Třída R je dodávka na kolech. V roce 2006 nese 2000 liber. V roce 2007 toto číslo klesne na 1 635 £. Do roku 2009 dále klesne na 1 365 GBP. Třída G nabízí seriózní užitek. G500 z roku 2007 je 1 289 liber. V roce 2008 prudce stoupne na 1 764 liber. G55 stojí 1 433 GBP. SLR McLaren je superauto, ne náklaďák. Jeho užitečné zatížení 2006 Mercedes SLR McLaren je ubohých 626 liber. V roce 2008 klesla na pouhých 342 liber. Třída E dodává v letech 2007 až 2009 stabilních 1 157 liber.
Rozdělení užitečného zatížení Merkuru (2006–2009)
Mercury byl v podstatě Ford s jiným odznakem. Čísla odrážejí tento původ. Grand Marquis, Milan, Montego a Sable neuvádějí kapacitu užitečného zatížení. Ty jsou pravděpodobně méně významné nebo nejsou v tomto konkrétním souboru dat sledovány.
Horolezec je zde tažným koněm. Začíná na 1 549 £ v roce 2006. Klesá na 1 443 £ v roce 2007. Zůstává na stejné úrovni v letech 2008 a 2009. Minivan Monterey se drží stabilně na 1 320 librách pro roky 2006 a 2007. Kompaktní SUV Mariner je konzistentní. 1 075 GBP v letech 2006 a 2007. Mírně klesá na 1 059 GBP v letech 2008 a 2009. Hybridní verze Marineru jsou lehčí. Ve všech čtyřech letech dosáhli 920 liber. Je to kompromis. Ušetříte na palivu a ztratíte přepravní sílu.
Hodnoty užitečného zatížení MINI (2006–2009)
MINI moc nákladového prostoru nenabízelo. Tato auta jsou o stylu a ovladatelnosti, ne o tahání dřeva. ** Užitečná nosnost pevné střechy MINI Cooper z roku 2006** je 816 lb. Kabriolet je lehčí na 771 liber. To platí i pro rok 2007.
V roce 2008 vstoupil do podniku Clubman. Odpovídá Hardtopu na 816 librách. Kabriolet zůstává na 771 £. Do roku 2009 se objevují vysoce výkonné varianty John Cooper Works. JCW Hardtop a JCW Clubman oba unesou 816 liber. Nic se nemění. Čísla jsou statická. Nezatěžujete je těžkými břemeny, pokud nechcete zničit manipulaci.
Specifikace nosnosti Mitsubishi (2006–2009)
Mitsubishi mělo několik spolehlivých možností. Raider pickup je zde králem nákladu. V roce 2006 drží 1 590 liber. V letech 2007 a 2008 mírně klesá na 1 580 liber. SUV Outlander zaznamenává zvláštní nárůst. V roce 2006 je to jen 904 liber. V roce 2007 se zvyšuje na 1 538 liber. Poté opět klesne na 1 169 liber v roce 2008. Postupně kupé Eclipse. 794 liber za roky 2006, 2007 a 2008. V roce 2009 se zvyšuje na 827 liber.
Sedan Galant stojí kolem 900 liber. 969 GBP v roce 2006. 937 GBP v letech 2007 a 2008. Opět 981 GBP v roce 2009. Lancer přebírá náklad v pozdějších letech. V údajích za rok 2007 chybí. V letech 2008 a 2009 zůstal stabilní na úrovni 1
Čísla nelžou. Pokud si myslíte, že váš každodenní řidič dokáže odvézt plný náklad štěrku bez stížností, zkontrolujte nejprve specifikace. Nosnost je pevný limit toho, kolik věcí lze naložit do vozidla, než přestane být strojem a stane se nebezpečím.
Níže je uveden rozpis značek, které plnily naše silnice v letech 2006 až 2009.
Nosnost Saturn
Saturn se snažil najít své místo na trhu kompaktních vozů a crossoverů. Dodávka Relay byla dříč, ale nečekejte, že uveze něco víc než malé čištění garáže.
| Rok | Model | Max. nosnost (lbs) |
|---|---|---|
| 2006 | Ion | – |
| 2006 | Relé | 1350 |
| 2006 | VUE | 1331 |
| 2007 | Aura | 1009 |
| 2007 | Aura Hybrid | – |
| 2007 | Ion | – |
| 2007 | Výhled | 1678 |
| 2007 | Relé | 1354 |
| 2007 | Obloha | – |
| 2007 | VUE | 1331 |
| 2007 | VUE Hybrid | 1511 |
| 2008 | Astra | 893 |
| 2008 | Aura | 1009 |
| 2008 | Aura Hybrid | – |
| 2008 | Výhled | 1678 |
| 2008 | Obloha | – |
| 2008 | VUE | 1000 |
| 2008 | VUE Hybrid | 1111 |
| 2009 | Astra | – |
| 2009 | Aura | 1009 |
| 2009 | Aura Hybrid | – |
| 2009 | Výhled | 1709 |
| 2009 | Obloha | – |
| 2009 | VUE | 1000 |
| 2009 | VUE Hybrid | 1111 |
V roce 2009 dosáhl Outlook maximální nosnosti Saturnu 1 709 liber. Byl to největší crossover, jaký kdy vyrobili.
Další specifikace Saturn:
– Celková hmotnost vozidla (GVWR) Saturn
– Celková hmotnost přední nápravy (GAWR) Saturn
– Hodnocení hrubé kombinované hmotnosti (GCWR) Saturn
– Kapacita užitečného zatížení Saturn
– Pohotovostní hmotnost Saturn
– Tažná kapacita Saturn
Užitečné zatížení Scionu
Scion se zaměřil na mladé lidi. Levná auta. Minimalismus. Scion bys nenaložil cihlami. Většina záznamů ukazuje nulu, pravděpodobně proto, že výrobce nezveřejnil konkrétní údaje o nosnosti nebo limit byl příliš nízký na to, aby byl přínosem.
| Rok | Model | Max. nosnost (lbs) |
|---|---|---|
| 2006 | tC | – |
| 2006 | xA | – |
| 2006 | xB | – |
| 2007 | tC | – |
| 2008 | tC | – |
| 2008 | xB | – |
| 2008 | xD | – |
| 2009 | tC | – |
| 2009 | xB | – |
| 2009 | xD | – |
Další specifikace Scion:
– Celková hmotnost vozidla (GVWR) Scion
– Celková hmotnost přední nápravy (GAWR) Scion
– Hodnocení hrubé kombinované hmotnosti (GCWR) Scion
– Užitečné zatížení Scionu
– Pohotovostní hmotnost Scion
– Kapacita tažného zařízení Scion
Chytrá nosnost
Malá auta mají malá omezení. Smart fortwo je městské auto, ne stěhovací kamion.
| Rok | Model | Max. nosnost (lbs) |
|---|---|---|
| 2008 | fortwo | 463 |
Další chytré specifikace:
– Celková hmotnost vozidla (GVWR) smart
– Celková hmotnost přední nápravy (GAWR) smart
– Hrubá hmotnost vlaku (GCWR) smart
– Chytrá nosnost
– Pohotovostní hmotnost chytře
– Nosnost při tažení smart
Nosnost Subaru
Subaru ví, co je pohon všech kol (AWD). Znají i váhové limity. Tribeca začínala s dobrou kapacitou nákladu, ale do roku 2008 výrazně poklesla. Forester a Outback zůstávají spolehlivými vozidly pro přepravu nákladu.
| Rok | Model | Max. nosnost (lbs) |
|---|---|---|
| 2006 | B9 Tribeca | 1560 |
| 2006 | Baja | 1070 |
| 2006 | lesník | 1060 |
| 2006 | Impreza Sedan | 955 |
| 2006 | Impreza Wagon | 995 |
| 2006 | Impreza Outback Sport | 1132 |
| 2006 | Impreza WRX Sti | 794 |
| 2006 | Legacy Sedan | 1200 |
| 2006 | Starší vůz | 1300 |
| 2006 | Vnitrozemí | 1245 |
| 2007 | B9 Tribeca | 1560 |
| 2007 | lesník | 1010 |
| 2007 | Impreza Sedan | 955 |
| 2007 | Impreza Wagon | 995 |
| 2007 | Impreza Outback Sport | 1132 |
| 2007 | Legacy Sedan | 1055 |
| 2007 | Starší vůz | 1290 |
| 2007 | Vnitrozemí | 995 |
| 2008 | lesník | 1010 |
| 2008 | Impreza Wagon | 976 |
| 2008 | Impreza Sedan | 856 |
| 2008 | Impreza Outback Sport | 1082 |
| 2008 | Impreza WRX Sti | 1080 |
| 2008 | Dědictví | 1055 |
| 20 |
