Ми говоримо про крутний момент і час розгону від 0 до 100 км/год. Ми одержимі кубічних футів вантажного простору. Витрата палива стає другою натурою. Це ті цифри, що їх продають автомобілі. Це показники, які ми запам’ятовуємо під час купівлі нової машини. Але є один показник, який ставить у глухий кут навіть досвідчених водіїв. Для професіоналів він не загадка, але для більшості покупців це сліпа зона.
Ця цифра – максимальна дозволена маса автопоїзда (Gross Combination Weight Rating, GCWR).
Якщо ви плануєте буксирувати причіп, то ігнорування цього показника є помилкою. Це не просто рекомендація виробника. Це жорстка межа. Порушення цієї межі несе ризики як анулювання гарантії. Ви ризикуєте втратити контроль над багатогранною комбінацією металу та гуми, масою в кілька тонн.
Визначення межі
Термін звучить бюрократично. Але це негаразд. Це проста фізика. Максимальна дозволена маса автопоїзда — це максимально допустима маса транспортного засобу, що буксирує, в завантаженому стані плюс його прикріплений завантажений причіп. Загальна маса неспроможна перевищувати цю цифру. Крапка.
Це відрізняється від максимально дозволеної маси транспортного засобу (GVWR). GVWR застосовується до окремого транспортного засобу. GCWR застосовується до пари. Думайте про це як межу ваги для всього складу.
«Максимальна дозволена маса автопоїзда (GCWR) транспортного засобу – це конкретна маса, визначена виробником як максимальна маса завантаженого буксируючого транспортного засобу та його прикріпленого завантаженого причепа».
Як виходить ця цифра? Вона не довільна. Ford, і, ймовірно, інші виробники, розраховують її, підсумовуючи певні компоненти:
* Заявлена споряджена маса автомобіля.
* Допустиме корисне навантаження.
* Маса водія та пасажирів.
* Маса причепа.
Важливо пояснити, чим GCWR не є. Це не вимір вашої фактичної поточної маси. Це не цільовий показник. Це стеля. Найвища можлива точка до перевищення інженерних меж.
Логіка безпеки
Чому виробники встановлюють ці тверді межі? Безпека. Просто та ясно.
Перевантаження автомобіля небезпечне. Навантаження складу катастрофічне. Коли ви перевищуєте межі, кілька систем виходять з ладу послідовно.
Гальма перегріваються. Тертя – це тепловий двигун. Занадто велика маса означає, що гальма не можуть розсіювати енергію досить швидко. Ви втрачаєте гальмівну потужність. Ви можете взагалі не зупинитись.
Шини виходять із ладу. Вони мають індекс навантаження. Перевищення цієї межі призводить до вибуху шини. Вибух шини на швидкості трасою з причепом — це смертний вирок.
Трансмісія перегрівається. Двигун зазнає труднощів. Коробка передач пробуксовує. За нею слідує механічна відмова.
Підвіска руйнується. Сайлентблоки гнуться. Важелі ламаються. Ви втрачаєте керування кермовим керуванням.
На трасі немає других шансів. GCWR існує для запобігання цим відмовам. Ніколи не перевищуйте цю межу.
Як знайти ваш рейтинг
Де шукати? Інформація не прихована. Вона прямо там, в автомобілі.
Шукайте наклейку всередині стійки водійських дверей. Це поруч із клямкою, де зачиняються двері. Виробник завдає GCWR там. Якщо ви втратили наклейку або купуєте старий автомобіль, перевірте веб-сайт виробника. Більшість брендів публікують ці специфікації онлайн.
Специфікації GCWR для Acura
Якщо ви керуєте авто Acura, межі значно різняться залежно від року випуску. MDX 2006 мав набагато нижчий рейтинг, ніж його аналоги 2007-2009 років. Нові моделі можуть перевозити значно більше.
| рік | Модель | GCWR (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | MDX 8121 | |
| 2006 | RL | 5162 |
| 2006 | RSX | 4384 |
| 2006 | TL | 4730 |
| 2006 | TSX | – |
| 2007 | MDX 10053 | |
| 2007 | RL | 5164 |
| 2007 | RDX | 6394 |
| 2007 | TL | 4773 |
| 2007 | TSX | 4407 |
| 2008 | MDX 10053 | |
| 2008 | RL | 5164 |
| 2008 | RSX | 6394 |
| 2008 | TL | 4773 |
| 2008 | TSX | 4407 |
| 2009 | MDX 10053 | |
| 2009 | RL | 5233 |
| 2009 | RSX | 5574 |
| 2009 | TSX | 4550 |
Додаткові специфікації Acura:
– Максимально дозволена маса транспортного засобу Acura (GVWR)
– Максимально дозволена маса осі Acura (GAWR)
– Вантажопідйомність Acura
– Споряджена маса Acura
– Корисне навантаження Acura
– Вантажопідйомність Acura
Специфікації GCWR для Audi
Лінійка автомобілів Audi демонструє різні обмеження. Q7 є основною вантажівкою тут. Спортивні автомобілі, такі як TT та R8, мають мінімальну здатність до буксирування або взагалі не мають його.
| рік | Модель | GCWR (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | A3 | – |
| 2006 | A4 | – |
| 2006 | A6 | – |
| 2006 | A8 | – |
| 2006 | S4 | – |
| 2006 | TT | – |
| 2007 | A3 | – |
| 2007 | A4 | – |
| 2007 | A6 | – |
| 2007 | A8 | – |
| 2007 | Q7 | 10665 |
| 2007 | RS4 | – |
| 2007 | S4 | – |
| 2007 | S6 | – |
| 2007 | S8 | – |
| 2008 | A3 | – |
| 2008 | A4 | – |
| 2008 | A5 | – |
| 2008 | A6 | – |
| 2008 | A8 | – |
| 2008 | Q7 | 10665 |
| 2008 | R8 | – |
| 2008 | RS4 | – |
| 2008 | S4 | – |
| 2008 | S5 | – |
| 2008 | S6 | – |
| 2008 | S8 | – |
| 2008 | TT | – |
| 2009 | A3 | – |
| 2009 | A4 | – |
| 2009 | A5 | – |
| 2009 | A8 | – |
| 2009 | Q7 | 10665 |
| 2009 | R8 | – |
| 2009 | S4 | – |
| 2009 | S5 | – |
| 2009 | S8 | – |
| 2009 | TT | – |
Додаткові специфікації Audi:
– Максимально дозволена маса транспортного засобу Audi (GVWR)
– Максимально дозволена маса осі Audi
Ліміти буксирування BMW та дані GCWR
Не кожен BMW створений для перевезення важкого вантажу. Показники швидко знижуються, якщо ви виходите за межі категорії позашляховиків. Якщо ви буксируєте човен або великий причіп, необхідно враховувати максимальну допустиму сукупну масу (GCWR). Це загальна маса транспортного засобу разом із вантажем, пасажирами та причепом. Це не те саме, що вантажопідйомність при буксируванні. Ви повинні залишатися в межах цього ліміту, щоб уникнути перевантаження трансмісії.
Моделі BMW 2006–2007 років
У моделей 3-ї та 5-ї серій цього періоду немає зазначених значень GCWR. Ймовірно, не слід їх буксирувати, якщо ви не знаєте специфікацію вашого конкретного автомобіля. У моделей M3, M5 та M6 також відсутні дані. Спортивні седани високої продуктивності не призначені для важких навантажень.
X3 витримує до 7673 фунтів у 2006 році. У 2007 році показник X3 трохи знижується до 7662 фунтів. Цього мало вистачає для невеликого господарського причепа.
X5 є справжнім тягачем у цій лінійці. Моделі 2006 досягають 10 802 фунтів. Моделі 2007 року покращено до 11 132 фунтів. Якщо вам потрібно тягнути кемпер середнього розміру, X5 2007 – ваш найкращий вибір у цьому тимчасовому діапазоні.
Моделі BMW 2008-2009 років
2008 року з’явився X6. Його GCWR складає 11044 фунта. Він розділяє платформу з X5, але має нижчий дах та більш спортивний профіль. Ліміт буксирування відбиває цей компроміс.
X5 залишався незмінним на рівні 11132 фунтів у 2008 році. У 2009 році він трохи знизився до 11066 фунтів.
Маленькі автомобілі, такі як 128, 135 та 328, не мають зазначених рейтингів. Уникайте буксирування за допомогою. У M3 та M5 також немає даних. Якщо вам потрібно буксирувати, дотримуйтесь позашляховиків.
Розбір GCWR Buick
Buick спростив завдання наприкінці 2000-х років. Розкішні седани мають низькі ліміти. Позашляховики беруть він основне навантаження.
Седани Buick 2006-2009 років
LaCrosse зберігає постійний показник GCWR в 4645 фунтів з 2006 по 2009 рік. Lucerne трохи вище – 4914 фунтів. Ці цифри обмежені. Ви можете тягнути невеликий водний мотоцикл можливо. Не намагайтеся буксирувати туристичний причіп.
Мінівен Pacifica варіюється. Моделі 2006 року становлять 4297 фунтів. У 2007 році показник підстрибує до 7105 фунтів. До 2008 року він знову становить 4297 фунтів. Модель 2009 року тримається на рівні 4297 фунтів. Пік 2007 року є аномалією чи різницею у конкретних комплектаціях. Перевірте наклейку на одвірку дверей.
Позашляховики та мінівени Buick 2006–2009 років
Rainier був надійним тягачем. Моделі 2006 та 2007 років досягають 10 500 фунтів. Це серйозна сила буксирування для позашляховика середнього розміру.
Rendezvous управлявся з показником 7746 фунтів у 2006 та 2007 роках. Після цього він зник.
Мінівен Terraza витримував 8500 фунтів у 2006 році. Він був замінений на Enclave.
Enclave з’являється в 2008 році з GCWR 9500 фунтів. Він тримає цю лінію у 2009 році. Якщо вам потрібно буксирувати причіп для коней або великий човен, Enclave є логічним вибором. Він пропонує сучасний простір та гідні показники буксирування.
Специфікації GCWR Cadillac
Вантажівки Cadillac та великі седани домінують у рейтингах буксирування тут. Лінійка Escalade є важкоатлетом.
Позашляховики Cadillac 2006–2009 років
Escalade починає сильно у 2006 році з показником 12 902 фунти. ESV (Extended Service Vehicle) довше і важче, досягаючи 14 000 фунтів. Варіант пікапа EXT становить 13 464 фунта.
У 2007 році стандартний Escalade підстрибує до 14 000 фунтів. ESV залишається на рівні 14 000 фунтів. EXT також сягає 14 000 фунтів. Це величезний стрибок. Модель 2007 року, схоже, посилила раму або оптимізувала охолодження важких навантажень.
2008 та 2009 роки зберігають лінійку Escalade на рівні 14 000 фунтів. ESV та EXT також залишаються на рівні 14 000 фунтів.
Escalade Hybrid з’являється в 2009 році з GCWR 6314 фунта. Він нижчий, ніж у версії з бензиновим двигуном. Ефективність досягається ціною сили буксирування.
Седани Cadillac 2006–2009 років
CTS помірний. Моделі 2006 і 2007 років знаходяться на рівні 4659 фунтів. Моделі 2008 та 2009 років збільшуються до 5 011 фунтів.
CTS-V сильніший. 2006 та 2007 роки перебувають на рівні 5 000 фунтів. У наступні роки він не покращується.
DTS тримається стабільно на рівні 5159 фунтів з 2006 по 2009 рік.
SRX починається з 5314 фунтів в 2006 році. 2007 та 2008 роки підстрибують до 6 314 фунтів. 2009 знову падає до 5 123 фунтів. Коливання збивають з пантелику. Дотримуйтесь специфікацій 2007–2008 років, якщо ви зможете їх знайти.
STS становить близько 5 000 фунтів. STS-V трохи вище. 2006 рік становить 5383 фунта. 2007 рік підстрибує до 5544 фунта. 2008 та 2009 роки залишаються на рівні 5 544 фунти.
У XLR та XLR-V немає зазначених значень GCWR. Не буксируйте за допомогою.
GCWR Chevrolet за моделями
Chevrolet пропонує широкий спектр варіантів буксирування. Від невеликих компактних автомобілів до вантажівок підвищеної вантажопідйомності показники дуже різняться.
Маленькі автомобілі та кросовери Chevrolet 2006–2009 років
Aveo не має рейтингу буксирування. Пропустіть його, якщо вам потрібно буксирувати.
Cobalt тримається на рівні 4141 фунта з 2006 по 2009 рік. Це не автомобіль для буксирування.
Colorado починається з 5218 фунтів в 2006 році. 2007 покращує показник до 5 772 фунтів. 2008 та 2009 роки підстрибують до 7 000 фунтів. Оновлення середини циклу значно допомогло.
Equinox залишається незмінним на рівні 7252 фунта з 2006 по 2009 рік. Це надійний вибір для помірного буксирування.
HHR низький – 4305 фунтів. Він не змінюється із роками.
Impala знаходиться на рівні близько 4700 фунтів. 2006 рік становить 4703 фунти. 2007-2009 роки становлять 4705 фунтів. Malibu не має вказаного рейтингу. Malibu Classic у 2008 році становить 4447 фунтів. Malibu Hybrid не має рейтингу.
Вантажівки та фургони Chevrolet 2006–2009 років
Avalanche 1500 знижується з часом. 2006 рік становить 12863 фунта. 2007 та 2008 роки становлять 13 000 фунтів. 2009 падає до 11 000 фунтів. Падіння 2009 року дивно. Перевірте свій конкретний VIN.
Avalanche 2500 досягає 16878 фунтів в 2006 році. Після цього він зникає.
Ford GCWR
Лінійка автомобілів Ford у цей період варіювалася від важких вантажівок серії Super Duty до компактних кросоверів. У 2006 році модель F-Series домінувала у рейтингах тягових характеристик. F-250 і F-350 мали рейтинг повної маси складу (GCWR) на рівні 15000 фунтів. До 2007 року ці показники зросли до 17000 фунтів. У 2008 році з’явилася модель F-450 з вражаючим рейтингом в 27000 фунтів.
Легші вантажівки демонстрували іншу картину. У 2006 році Ranger досягав 9360 фунтів. До 2007 року цей показник значно знизився до 5820 фунтів, після чого в 2008 і 2009 роках відновився до 6000 фунтів. F-150 залишався стабільним на рівні близько 11700 фунтів з 2006 по 2008 рік, а в 2009 році різко виріс до 14950 фунтів.
Позашляховики та фургончики також демонстрували добрі результати. E-Series Super Duty (2006) досягав максимуму в 13000 фунтів. Explorer 2006 року становив 7700 фунтів, потім виріс до 8500 фунтів в 2007 і 2008 роках. Expedition EL досягав 15078 фунтів у 2007 і 2008 роках.
| рік | Модель | GCWR (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | Crown Victoria | 5592 |
| 2006 | E 150 | 11318 |
| 2006 | E 250 | 10912 |
| 2006 | E 350 Super Duty | 13000 |
| 2006 | Escape | 4830 |
| 2006 | Escape Hybrid | 4777 |
| 2006 | Explorer | 7700 |
| 2006 | F 150 | 11665 |
| 2006 | F 250 | 15000 |
| 2006 | F 350 | 15000 |
| 2006 | Five Hundred | 4799 |
| 2006 | Focus | 3771 |
| 2006 | Freestar | 7945 |
| 2006 | Freestyle | 6109 |
| 2006 | Ranger | 9360 |
| 2007 | Crown Victoria | 5751 |
| 2007 | E 150 | 11500 |
| 2007 | E 250 | 11000 |
| 2007 | E 350 Super Duty | 13000 |
| 2007 | Edge | 6248 |
| 2007 | Escape | 4830 |
| 2007 | Escape Hybrid | 4777 |
| 2007 | Expedition | 14928 |
| 2007 | Expedition EL | 15078 |
| 2007 | Explorer | 8500 |
| 2007 | Explorer Sport Trac | 10000 |
| 2007 | F 150 | 11700 |
| 2007 | F 250 | 17000 |
| 2007 | F 350 | 17000 |
| 2007 | Five Hundred | 4793 |
| 2007 | Focus | 3771 |
| 2007 | Freestar | 7000 |
| 2007 | Freestyle | 6109 |
| 2007 | Mustang | 4611 |
| 2007 | Ranger | 5820 |
| 2008 | E 150 | 11500 |
| 2008 | E 250 | 11500 |
| 2008 | E 350 Super Duty | 13000 |
| 2008 | Edge | 6248 |
| 2008 | Escape | 4940 |
| 2008 | Escape Hybrid | 4788 |
| 2008 | Expedition | 14928 |
| 2008 | Expedition EL | 15078 |
| 2008 | Explorer | 8500 |
| 2008 | Explorer Sport Trac | 8500 |
| 2008 | F 150 | 11765 |
| 2008 | F 250 | 15000 |
| 2008 | F 350 | 17000 |
| 2008 | F 450 | 27000 |
| 2008 | Mustang | 4611 |
| 2008 | Ranger | 6000 |
| 2008 | Taurus | 4793 |
| 2008 | Taurus X | 6183 |
| 2009 | E 150 | 11500 |
| 2009 | E 250 | 11500 |
| 2009 | E 350 Super Duty | 13000 |
| 2009 | Edge | 6248 |
| 2009 | Escape | 4940 |
| 2009 | Escape Hybrid | 4788 |
| 2009 |
Розбір максимальної дозволеної ваги в зчіпці (GCWR) для люксових автомобілів з Німеччини та Японії
У верхньому сегменті домінують важкоатлети від Land Rover. Моделі Land Rover LR3 та Range Rover стабільно перевищують позначку 13 000 фунтів (близько 5 897 кг) за показником максимальної дозволеної ваги в зчіпці (GCWR). Якщо ви буксируєте важкий причіп на Range Rover Sport 2007, ваш GCWR складе 13 334 фунти (близько 6 048 кг). До 2009 року LR3 збільшив цей показник до 13662 фунтів (близько 6197 кг). Це вражаюча здатність буксирування. Сам Range Rover залишався стабільним в діапазоні від 13324 до 13564 фунтів (близько 6043-6152 кг) залежно від року випуску. Йдеться не лише про тягу, а й про загальну масу, яку трансмісія та рама можуть витримати, перш ніж почнуть турбуватися про вигоряння гальм або просідання підвіски.
Lexus дотримується іншого підходу. Їхні показники GCWR більш розрізнені, що відображає модельний ряд, що варіюється від спортивних седанів до масивних позашляховиків. Справжніми «важковозами» тут є Lexus LX 470 і його наступник LX 570. LX 470 стабільно тримався на позначці 12 240 фунтів (близько 5 552 кг) у 2006 та 2007 роках. Коли в 2008 році з’явився LX 570, цей показник підскочив до 14645 фунтів (близько 6643 кг). Це значне збільшення максимально допустимої ваги. Lexus GX 470 знаходиться трохи нижче – 11521 фунт (близько 5226 кг). Якщо ви керуєте чимось на зразок RX 350, GCWR різко падає до 6020 фунтів (близько 2731 кг) у 2008 та 2009 роках. Ви не поїдете в довгу подорож цим позашляховиком з повним завантаженням човна. LS 430 2006 пропонує 6 140 фунтів (близько 2 785 кг), але пізніші моделі LS, такі як LS 460, взагалі не мають зазначеного GCWR, що передбачає, що вони не призначені для буксирування.
Lincoln зберігає простоту із великими автомобілями. Navigator – це робоча конячка. У 2006 році він показував 11900 фунтів (близько 5398 кг). До 2007 року цей показник зріс до 15 000 фунтів (близько 6 804 кг) та залишався на цьому рівні до 2009 року. Це надійний показник для повнорозмірного позашляховика. Mark LT навіть вище – 14 500 фунтів (близько 6 577 кг) у період з 2006 по 2008 рік. Більш компактні моделі Lincoln, такі як MKX, коливаються в діапазоні від 6 370 до 7 350 фунтів (близько 2 890–3 334 кг), а Town Car застряг у діапазоні від 6 460 до 6 502 фунтів (близько 2 990–2). Ви не стали б використовувати Town Car для серйозного буксирування, і цифри це підтверджують.
Mazda та Mercury: Зв’язок з Ford
Дані GCWR для Mazda трохи суперечливі і сильно залежать від їхнього партнерства з Ford. Вантажівки серії B демонструють чітку прогресивність. B2300 починається з 4 744 фунтів (близько 2 152 кг) у 2006 році та незначно зростає до 4 800 фунтів (близько 2 177 кг) у 2007 та 2008 роках. Більш потужна версія B4000 досягає 6973 фунтів (близько 3163 кг) в 2006 році, тримається на рівні 7000 фунтів (близько 3175 кг) в 2007 і 2008 роках, а потім трохи знижується до 6952 фунтів (03). Чому таке зниження? Можливо, це було незначним коригуванням розподілу корисного навантаження або консервативною оцінкою на той рік.
CX-9 – ще один ключовий гравець. Він починається з 6826 фунтів (близько 3096 кг) в 2007 році, тримається стабільно в 2008 році, а потім знижується до 6484 фунтів (близько 2941 кг) в 2009 році. Це помітне зниження. Якщо ви буксируєте причіп CX-9 2009 року, у вас значно менше запасу міцності, ніж у моделі 2007 року. Гібрид Tribute ще більш обмежений. У 2008 році його рейтинг складає всього 4747 фунтів (близько 2153 кг). Цього ледве вистачає на автомобіль плюс легкий вантаж.
Mercury тісно дзеркало Mazda, як і слід було очікувати. Mountaineer починається з 8111 фунта (близько 3679 кг) у 2006 році і зростає до 8217 фунтів (близько 3727 кг) до 2007 року, де залишається до 2009 року. Мінівен Monterey тримається стабільно на рівні 7990 фунтів (близько 3624 кг). Grand Marquis демонструє стабільне зростання: 5 688 фунтів (близько 2 579 кг) у 2006 році, 5 787 фунтів (близько 2 625 кг) у 2007 році, 6 000 фунтів (близько 2 722 кг) у 2009 році та, кг) у 2009 році. Це величезний стрибок в останній рік. Хтось вирішив, що платформа може витримати більшу вагу, або, можливо, вони послабили обмеження. У будь-якому випадку Grand Marquis 2009 року має значно більший GCWR, ніж його аналог 2006 року.
Mercedes-Benz та MINI: Межі точної інженерії
Показники GCWR Mercedes-Benz розповідають історію спеціалізації. Маленькі автомобілі, такі як C-Class, E-Class та S-Class, зазвичай не мають зазначеного GCWR, що означає, що вони не призначені для буксирування. Але позашляховики та вантажівки збудовані інакше. G-Class (G500) — це звір, що показує 12 695 фунтів (близько 5 758 кг) у 2007 році та 12 661 фунт (близько 5 743 кг) у 2008 році. Моделі GL-Class навіть вищі. GL320 досягає 12 946 фунтів (близько 5 872 кг) у 2007 році та зростає до 12 963 фунтів (близько 5 880 кг) у 2008 році. GL550 досягає 13 084 фунтів (близько 5 935 кг) як у 2008, так і у 2009 роках. Це більше 13 000 фунтів (близько 5897 кг) максимально допустимої ваги.
ML-Class варіюється більше. ML350 знаходиться в діапазоні від 12 055 до 12 167 фунтів (близько 5468-5519 кг). ML500 трохи вище – 12145 фунтів (близько 5509 кг). ML63 AMG має рейтинг 12 443 фунти (близько 5 644 кг) протягом кількох років. Цікаво, що AMG не отримує більш високий рейтинг, ніж стандартний ML500, незважаючи на потужніший двигун. Можливо, обмежуючим чинником є підвіска чи гальма, а чи не потужність двигуна. R-Class з’являється тільки в 2009 році з GCWR 8590 фунтів (близько 3896 кг). Це гідний показник для великого кросовера, але нічого порівняно з G-Class або GL-Class.
MINI – це зовсім інша історія. Моделі Cooper Convertible, Cooper Hardtop та John Cooper Works показують прочерк для GCWR. Чому? Тому що MINI не сертифікує ці автомобілі для буксирування. Принаймні у цьому наборі даних. Ви не можете буксирувати причіп на 2009 John Cooper Works Clubman. Інженерний фокус спрямований на маневреність та керованість, а не на корисне навантаження та буксирувальну здатність. Це компроміс. Ви отримуєте веселу, маневрену машину, але втрачаєте корисність буксирувального транспортного засобу. Якщо вам потрібно щось перевозити, подивіться на інший бік.
Mitsubishi: Нішеві рейтинги і вибір, що скорочується
Дані GCWR для Mitsubishi рідкісні, особливо в останні роки. Outlander починається з 4 891 фунта (близько 2 218 кг) у 2006 році, зростає до 5 682 фунтів (близько 2 577 кг) у 2007 році, а потім знову знижується до 5 045 фунтів (близько 2 2
Nissan GCWR
Лінійка Nissan 2006-2009 років пропонує широкий діапазон значень повної маси автопоїзда (GCWR). Якщо ви розглядаєте більш важкі вантажівки, Frontier і Titan є справжніми «робочими конячками». У 2006 році Titan мав показник 11465 фунтів. У 2007 році ця цифра збільшилася до 11600 фунтів. До 2008 року вона трохи зросла до 11688 фунтів і залишалася незмінною в 2009 році. Frontier наслідував аналогічну траєкторію. Моделі 2006 року мали рейтинг 10676 фунтів. У 2007 році він підскочив до 11133 фунтів. Потім у 2008 році він знову впав до 10676 фунтів, перш ніж повернутися до 11133 фунтів в 2009 році.
Armada починала з показника 11818 фунтів у 2006 році. У 2007 році він зріс до 12800 фунтів. Потім у 2008 році відбувся величезний стрибок до 15 100 фунтів. Ця цифра залишалася незмінною у 2009 році. Для кросоверів Pathfinder був зафіксований на рівні 10523 фунтів у 2006 і 2007 роках. У 2008 та 2009 роках він трохи збільшився до 10 596 фунтів. Murano залишався стабільним на рівні 8100 фунтів протягом двох років, перш ніж знизитися до 7505 фунтів у 2009 році. Xterra починала з 9658 фунтів, зберігала цей показник у 2007 році, а потім знизилася до 9300 фунтів в останні два роки.
У седанів та невеликих автомобілів були набагато нижчі обмеження. Altima коливалася навколо 4200 фунтів. У 2006 році вона починалася з 4151 фунта. У 2007 та 2008 роках вона становила 4 205 фунтів. У 2009 році вона трохи збільшилася до 4217 фунтів. Гібридна версія Altima мала рейтинг 4632 фунта в 2007 і 2008 роках, а потім знизилася до 4620 фунтів в 2009 році. Maxima залишався в діапазоні 4600-4700 фунтів. Sentra зросла з 3663 фунтів в 2006 році до 4047 фунтів в 2008 і 2009 роках. Versa не мала офіційного рейтингу, зазначеного за ці роки. У 350Z та GT-R також не було опублікованих значень GCWR.
Pontiac GCWR
Останні роки Pontiac показують звуження асортименту. G5 починала з 4141 фунта в 2007 і 2008 роках. У 2009 році вона знизилася до 3902 фунтів. G6 залишалася на рівні 4530 фунтів у 2006 і 2007 роках. У 2008 та 2009 роках вона знизилася до 4 455 фунтів. Grand Prix був стабільним, становлячи в середньому 4627-4634 фунти. G8 була єдиною «важковагою» моделлю тут, з рейтингом 6035 фунтів як у 2008, так і в 2009 роках.
Torrent, кросовер Pontiac, демонстрував незначні вагання. Він починався з 7310 фунтів у 2006 році. У 2007 році він виріс до 7407 фунтів. Потім він повернувся до 7310 фунтів в останні два роки. Vibe, побудована на платформі Corolla, залишалася на рівні 4351 фунта в 2006-2008 роках. У 2009 році вона трохи збільшилася до 4506 фунтів. У Solstice, GTO та Montana SV6 не було зазначеного GCWR для більшості або всіх цих років, за винятком Montana SV6 у 2006 році, яка становила 8500 фунтів.
Porsche GCWR
Porsche трималася просто. Cayenne був єдиним автомобілем із зазначеним GCWR. Він становив 12 628 фунтів у 2006 та 2008 роках. У 2009 році він трохи збільшився до 12650 фунтів. У 911, Boxster та Cayman не було вказаних рейтингів GCWR. Це їх низькою вантажопідйомністю, яка часто обмежена чи відсутня залежно від конкретної конфігурації і року випуску.
Saab GCWR
Показники Saab булиremarkably стабільними для 9-5 і 9-7X. 9-5 залишалася на рівні 7120 фунтів з 2006 по 2009 рік. 9-7X була зафіксована на рівні 10500 фунтів за той же період. 9-3 спостерігала поступове збільшення. Вона починалася з 5430 фунтів у 2006 році. Потім вона трохи знизилася до 5380 фунтів у 2007 і 2008 роках. Потім вона різко зросла до 5680 фунтів у 2009 році. 9-2X, варіант із маркуванням Subaru, мала рейтинг 5 220 фунтів у 2006 році.
Saturn GCWR
В останні роки Saturn спостерігалися деякі диваки з Outlook. Вона починалася з 9500 фунтів у 2007 році. Потім вона значно знизилася до 6872 фунтів в 2008 році і 6852 фунта в 2009 році. VUE Hybrid залишалася стабільною на рівні 4857 фунтів у 2007 році. У 2008 році вона зросла до 5475 фунтів і зберегла цей показник у 2009 році. Негібридна версія VUE починалася з 4857 фунтів, а потім збільшилася до 5475 фунтів в останні два роки.
Aura залишалася на рівні 4678 фунтів за всі роки її виробництва. Ion починалася з 3946 фунтів у 2006 році і знизилася до 3902 фунтів у 2007 році. Relay, мінівен Saturn, починалася з 8500 фунтів у 2006 році, а потім знизилася до 7918 фунтів у 2007 році. У Sky, Astra та Aura Hybrid не було зазначених GCWR.
Scion GCWR
Моделі початкового рівня Scion зазвичай не мали опублікованих значень GCWR. tC, xA, xB та xD показують тире для кожного року з 2006 по 2009 рік. Це вказує на те, що вони не були розраховані на буксирування виробником, або, принаймні, жодних офіційних даних не було надано у цих специфікаціях.
smart GCWR
У smart fortwo не було зазначеного GCWR у 2008 році. Це відповідає його крихітним розмірам та обмеженому вибору силових установок. Він не був призначений для завдань з буксирування.
Subaru GCWR
Лінійка Subaru з повним приводом демонструє цікаві зміни у GCWR. Outback починалася з 6160 фунтів у 2006 році. Вона зросла до 6180 фунтів у 2007 році. У 2008 році вона досягла 6200 фунтів, а в 2009 році – 6207 фунтів. Legacy Sedan починалася з 6 050 фунтів, перейшла на 6 120 фунтів у 2007 році.
Дані за максимальною дозволеною сумарною вагою (GCWR) для Volkswagen у середині 2000-х років мізерні. Для більшості моделей, таких як Golf, GTI, Jetta, Beetle, Passat та R32, показники не вказані. Вам доводиться гадати, чи можуть ці автомобілі взагалі щось буксирувати.
Ліміти буксирування Volkswagen за роками
Volkswagen Touareg 2006 року має GCWR у 12 952 фунти. Це однина в стовпці. Решта модельного ряду порожня.
У 2007 році у Touareg спостерігається невелике збільшення. Його GCWR зростає до 13034 фунта. До модельного ряду приєднується Eos, але для нього відсутня рейтинг. Варіанти Jetta, Passat та Beetle залишаються невизначеними.
2008 рік приносить у модельний ряд R32 та GLI, проте їх GCWR, як і раніше, відсутні. З’являється Touareg 2, але конкретний рейтинг тут не вказаний.
До 2009 року картина стає ясніше, але тільки для великих автомобілів. Мінівен Volkswagen Routan має рейтинг 6 771 фунт. Позашляховик Tiguan має нижчий показник — 5748 фунт. Touareg 2 повертається з GCWR у 12 952 фунти.
«Більшість автомобілів VW цього періоду не мають опублікованих даних GCWR, що змушує власників покладатися на масу спорядженого автомобіля та граничну вантажопідйомність для розрахунків буксирування».
Для довідки, ви також повинні перевірити GVWR Volkswagen, GAWR, вантажопідйомність, масу спорядженого автомобіля, вантажопідйомність та місткість буксирування, щоб отримати повну картину того, з чим можуть впоратися ці автомобілі.
Дані GCWR Volvo: 2006–2009
Volvo відкрито надає інформацію. Цифри є, хоча вони істотно різняться залежно від моделі.
Моделі Volvo 2006 року
XC90 лідирує з GCWR у 8 694 фунта. C70 йде слідом із показником 7 222 фунти. S80 досягає 7 184 фунта. XC70 має рейтинг 7 125 фунт.
Малолітражні автомобілі набагато більш обмежені. V70 має 6746 фунт. S60 знаходиться на рівні 6843 фунта.
S40 та V50 легше, їх GCWR становлять 5 375 фунт та 5 476 фунт відповідно.
Моделі Volvo 2007 року
XC90 трохи знижується до 8570 фунт.
C70 втрачає у показниках, опускаючись до 5 942 фунт.
S80 також знижується до 6 943 фунт.
XC70 залишається стабільним на рівні 7 125 фунт.
V70 залишається на рівні 6746 фунт.
S60 трохи збільшується до 6 951 фунт.
S40 та V50 незначно зростають до 5 384 фунт та 5 494 фунт.
Моделі Volvo 2008 року
C30 з’являється з низьким GCWR у 5 105 фунт.
XC90 залишається незмінним на рівні 8570 фунт.
XC70 різко зростає до 7549 фунт.
S80 збільшується до 7282 фунт.
V70 піднімається до 6 977 фунт.
S60 залишається на рівні 6 973 фунт.
C70























